Trwa ładowanie...
d35u192

"Big Brother". Maciej Borowicz: Kim jest?

Maciej Borowicz to jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników programu "Big Brother". Mężczyzna stracił kontrolę już pierwszego wieczoru w willi Wielkiego Brata. Kim jest Maciej Borowicz?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kim jest Maciej Borowicz uczestnik programu "Big Brother"?
Kim jest Maciej Borowicz uczestnik programu "Big Brother"? (Instagram.com)
d35u192

Maciej Borowicz jest krytykowany od samego początku 6. edycji "Big Brothera". Znany z ciętych ripost mężczyzna zdążył już doprowadzić do pierwszego, poważnego konfliktu z Łukaszem Darłakiem, który echem odbił się po całej Polsce. Maciej Borowicz udowodnił również, że nie ma żadnych zahamowań, kiedy pierwszego wieczoru postanowił się rozebrać przed kamerą. Kim więc jest Maciej Borowicz?

Borowicz ma 31 lat i pochodzi z Poznania. Od 16 lat Maciej Borowicz jest DJ-em. W klubach gra pod pseudonimem DJ Matthew Clarck. Sam mówi, że uwielbia swoją pracę, bo daje mu możliwość kontaktu z ludźmi. Maciej Borowicz jest otwarty, pewny siebie i odważny. W domu Wielkiego Brata Borowicz "chce już od pierwszego dnia nawiązać nowe przyjaźnie i znajomości".

Ponadto zajmuje się również organizowaniem imprez, a jego prawdziwą pasją jest fitness. Mężczyzna uwielbia sporty ekstremalne i każdy rodzaj wysiłku fizycznego, który wiąże się ze skokami adrenaliny. Borowicz ma dziewczynę o imieniu Beata, która nie pochwala uczestnictwa Macieja Borowicza w programie "Big Brother".

Maciej Borowicz z życia lubi czerpać pełnymi garściami, dlatego też zgłosił się do "Big Brothera". O miejsce w willi "Big Brothera" walczył z Agnieszką Raczyńską, którą pokonał w głosowaniu SMS-owym.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d35u192

Podziel się opinią

Share
d35u192
d35u192