Trwa ładowanie...

Big Brother. Kolejne dziwne zachowanie. Maciek stanął nago przed kamerą

Maciek nominowany jest do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Niespecjalnie przejmuje się tym, jak odbiorą go widzowie. Ostatniej nocy celowo rozebrał się przed kamerą. Tych nagrań nie pokażą w telewizji nawet o 23.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Big Brother. Kolejne dziwne zachowanie. Maciek stanął nago przed kamerą
Źródło: East News
dqagr6n

"Big Brother" dostarcza wielu kontrowersji. Gorącą dyskusję wśród internautów wywołało zachowanie uczestników w stosunku do Łukasza, który nie wyjawił domownikom swojej orientacji seksualnej. Emocje wzbudziła też decyzja Daniela, który postanowił pożegnać się z programem jeszcze przed ogłoszeniem decyzji widzów. I choć część internautów uważa, że w "Big Brotherze" wieje nudą, zdarzają się dość... dziwne sytuacje.

Zobacz: Szulim komentuje seks Frytki w jacuzzi: "Wtedy to był szok dla wszystkich"

Przypomnijmy, że w pierwszym tygodniu "Big Brothera", nominowano do opuszczenia programu Natalię i Maćka.

dqagr6n

Na Maćka głosowały cztery osoby. DJ nie stara się specjalnie, by być lubianym i przez domowników, i przez widzów. Przynajmniej takie można odnieść wrażenie, oglądając część materiałów z domu Wielkiego Brata. W ostatnim odcinku 18+ był tego najlepszy przykład. Dodamy tylko, że program "Big Brother 18+" dostępny jest tylko w player.pl. Tych materiałów nie pokazuje się w telewizji nawet po 23.

Maciek musiał przenieść swoje rzeczy do pokoju telewizyjnego. Tam też postanowił się przebierać. Najpierw kręcił się chwilę przez kamerą, a potem zaczął się rozbierać. Gdy był w samej bieliźnie, pokazał środkowy palec w stronę kamery. A potem pozbył się resztek ubrań. Znów pomachał do kamery i paradował kompletnie nagi.

Wygląda na to, że Maciek nie ma zamiaru ukrywać swojego negatywnego stosunku do tego, że ktoś go jednak obserwuje. Maciek, niespodzianka, na tym polega ten program.

dqagr6n

Celowo staje tam, gdzie są kamery. I nie jest to pierwsza taka sytuacja. Gdy pozostali domownicy chowają się przed kamerami, by mieć choć trochę prywatności, Maciek w ogóle się tym nie przejmuje.

A przypomnijmy, że kontrolę nad swoim zachowaniem stracił już podczas pierwszego wieczoru programu. Upił się, a potem wypiął nagie pośladki w stronę bawiących się w domu uczestników.

Czyżby chciał już wrócić do "normalnego" życia? A może wie, że tylko dzięki skrajnym zachowaniom wybije się na tle innych uczestników?

dqagr6n
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dqagr6n

Podziel się opinią

Share
dqagr6n
dqagr6n