Rozrywka"Big Brother". Marlena Klimczyk po odejściu z domu dziękuje ekipie

"Big Brother". Marlena Klimczyk po odejściu z domu dziękuje ekipie

"Big Brother". Marlena Klimczyk po odejściu z domu dziękuje ekipie
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Tatiana Naklicka

30.03.2019 12:25, aktual.: 07.04.2019 21:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W czwartek 28 marca Marlena Klimczyk dobrowolnie opuściła dom Wielkiego Brata. We wzruszającym poście na Instagramie podziękowała całej ekipie realizującej program "Big Brother".

Marlena Klimczyk to już była uczestniczka programu "Big Brother". Tęsknota za najbliższymi oraz presja były zbyt duże, by 35-latka z Puław nadal przebywała w podwarszawskiej willi.

Marlena Klimczyk opuściła program "Big Brother" w czwartek, natomiast w piątek 29 marca opublikowała post na Instagramie. „Dziękuję całemu programowi Big Brother za wyrozumiałość i cierpliwość do mnie” - brzmi początek wpisu. W kontekście zeszłotygodniowych dylematów, kiedy Marlena myślała o odejściu po rezygnacji Daniela Barłóga z udziału w show, wpis nabiera nowego znaczenia. Tym bardziej że sama przyznała "będą mieli kocioł, jak dołączę do Daniela". Marlena Klimczyk napisała również, że tęsknota za dziećmi była ogromna, ale nie był to jedyny powód jej rezygnacji. Czyżby nie podobała jej się atmosfera w domu Wielkiego Brata?

Marlena Klimczyk była jedną z najbardziej lubianych uczestniczek telewizyjnego show. Być może miała szansę na wygraną, jednak wybrała rodzinę i Puławy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (111)
Zobacz także