Trwa ładowanie...
d2g83qs

"Big Brother". Magda Zając obstawia. Kogo widzi w finale programu?

Już niedługo wielki finał "Big Brothera" TVN. Magda Zając odpadła z programu tydzień temu. Teraz w wywiadzie powiedziała o tym, kto jej zdaniem ma największe szanse, by wygrać.
Share
Magda Zając po odejściu z "Big Brothera" komentuje sytuację wewnątrz domu. Kto wygra program?
Magda Zając po odejściu z "Big Brothera" komentuje sytuację wewnątrz domu. Kto wygra program?Źródło: East News, Fot: Beata Zawadzka
d2g83qs

"Big Brother" powoli dobiega końca, a pod kontrolą Wielkiego Brata pozostała tylko siódemka uczestników. To Oleh, Madzia, Igor, Radek, Bartek, Iza i Łukasz. Grono opuściła ostatnio Magda Zając, która cieszyła się średnią popularnością wśród widzów, a także innych mieszkańców domu. Odkąd odpadła z programu, nie przestaje jednak udzielać wywiadów. Komentowała już np. relację Madzi i Oleha.

Magda z "Big Brothera" ma parcie na szkło? "Na jej Instagramie nie brakuje zdjęć z celebrytami"

To nie koniec krytyki wobec reszty mieszkańców. Magda Zając udzieliła wywiadu dla fakt24.pl, w którym wypowiedziała się na temat pozostałych uczestników programu "Big Brother". "Siedzieć tam i grać tyle czasu, no to życzę powodzenia" – powiedziała o osobach, które w programie udają kogoś innego. Jak dodała, ona sama teraz próbuje skupić się na własnych wrażeniach z udziału w reality show, które określa jako "przygodę życia".

d2g83qs

Za trzy tygodnie wielki finał "Big Brothera", a zdaniem byłej uczestniczki pozostali mieszkańcy już się do niego szykują. Magda Zając zdradziła, kogo widzi w finale. - Ciekawe, jak wyjdzie sytuacja z Izą i Łukaszem. Myślę, że Bartek, Igor i Madzia – tłumaczyła. Przewiduje też, że przed finałem dojdzie do "dramy", bo jej zdaniem z programu odpadnie Oleh.

Jak dodała Magda Zając, sama poszła do "Big Brothera" dla zabawy, a nie po to, żeby wygrać. W wywiadzie dla fakt24.pl zauważyła również, że zdarzały się przypadki, gdy nie finaliści, a inni uczestnicy robili największą karierę po zakończeniu programu. Tu będzie podobnie?

d2g83qs

Podziel się opinią

Share
d2g83qs
d2g83qs