Trwa ładowanie...

"Big Brother": Łukasz Darłak opublikował pierwszy post po opuszczeniu domu Wielkiego Brata

Dla Łukasza Darłaka udział w programie "Big Brother" to przeszłość. Dwa tygodnie temu pożegnał się z show. Dopiero teraz opublikował post i "przerwał milczenie".

Share
"Big Brother": Łukasz Darłak opublikował pierwszy post po opuszczeniu domu Wielkiego Brata
Źródło: East News, fot: East News
d2sagr4

Łukasz Darłak był jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w domu Wielkiego Brata. Na samym początku czujni internauci wywęszyli, że jest aktorem. Grał między innymi w serialach paradokumentalnych emitowanych na antenie TVN. W trakcie programu Łukasz wyznał również, że jest gejem.

ZOBACZ TAKŻE:"Big Brother": "Internauci dopatrzyli się dziwnych ruchów pod kołdrą" (KLIKA PUDELKA)

Łukasz wyszedł z domu Wielkiego Brata dwa tygodnie temu. Musiało minąć sporo czasu, by ochłonął i napisał coś na temat wyjątkowego przeżycia.

d2sagr4

"To moje pierwsze zdjęcie po wyjściu z programu, więc wykorzystam okazję, by podzielić się z wami ważnym przesłaniem. Oto ono: zawsze bądźcie mili, fajni, zawsze bądźcie sobą, nikim więcej, nikim mniej, lecz przede wszystkim miejcie piękna energię i chęć przeżycia pięknego życia, bo inaczej was nominuję" - apeluje na Instagramie.

"Dziękuję wszystkim, że tak długo mogłem być mieszkańcem domu Wielkiego Brata - to było wspaniale przeżycie" - czytamy na instagramowym profilu.

Zdaje się, że Łukasz udział w programie zapamieta na bardzo długo.

d2sagr4

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2sagr4
d2sagr4