Trwa ładowanie...
d7x2ia1

"Big Brother". Kogo nominowali uczestnicy do opuszczenia domu? [14 kwietnia 2019]

Nominacje w "Big Brotherze" były tym razem bardzo wyrównane. W związku z tym o swój dalszy udział w programie mogą się bać aż trzy osoby. Kogo nominowali uczestnicy?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kogo uczestnicy nominowali do opuszczenia domu "Big Brothera"?
Kogo uczestnicy nominowali do opuszczenia domu "Big Brothera"? (ONS.pl)
d7x2ia1

"Big Brother" nabiera zawrotnego tempa. Po zeszłotygodniowym wejściu do programu kontrowersyjnej Magdy Zając, uczestnicy muszą być przygotowani na każdą niespodziankę. W tym tygodniu Wielki Brat zdecydował, że do willi wejdzie dwójka nowych domowników. Dowiedzieliśmy się również, że z programu odpada sympatyczna Klaudia Marchewka. Kobieta przegrała z Radkiem Palaczem zaledwie 7% głosów. W niedzielnym programie "Big Brother. Arena", jak co tydzień, musiało dojść do nominacji. Kto okazał się najsłabszym ogniwem? Uczestnicy "Big Brothera" do opuszczenia domu wskazali trzy osoby: Magda Zając, Łukasz Darłak oraz Katarzyna Olek.

Najwięcej głosów otrzymała Kasia - aż 5 osobom zależy na tym, aby opuściła dom. Na Kasię głosowali: Radek, Olek, Justyna, Igor oraz Magda. Większość uczestników stwierdziła, że kobieta nie pomaga w domu i wprowadza do niego negatywną energię.

Łukasza chcą wyeliminować 4 osoby: Radek, Bartek, Magda i Igor.

d7x2ia1

Magda Zając również otrzymała 4 nominacje. Głosowali na nią: Bartek, Magda Wójcik, Kasia oraz Iza. Uczestnicy "Big Brothera" swoją decyzję argumentowali tym, że Magda jest z nimi najkrócej, więc nie zdążyli jej dobrze poznać.

Kto odpadnie 21 kwietnia z programu "Big Brother"?

d7x2ia1

Podziel się opinią

Share
d7x2ia1
d7x2ia1