Trwa ładowanie...

"Big Brother". Kogo nominowali uczestnicy do opuszczenia domu? [14 kwietnia 2019]

Nominacje w "Big Brotherze" były tym razem bardzo wyrównane. W związku z tym o swój dalszy udział w programie mogą się bać aż trzy osoby. Kogo nominowali uczestnicy?

Share
"Big Brother". Kogo nominowali uczestnicy do opuszczenia domu? [14 kwietnia 2019]Źródło: ONS.pl
d2zwu60

"Big Brother" nabiera zawrotnego tempa. Po zeszłotygodniowym wejściu do programu kontrowersyjnej Magdy Zając, uczestnicy muszą być przygotowani na każdą niespodziankę. W tym tygodniu Wielki Brat zdecydował, że do willi wejdzie dwójka nowych domowników. Dowiedzieliśmy się również, że z programu odpada sympatyczna Klaudia Marchewka. Kobieta przegrała z Radkiem Palaczem zaledwie 7% głosów. W niedzielnym programie "Big Brother. Arena", jak co tydzień, musiało dojść do nominacji. Kto okazał się najsłabszym ogniwem? Uczestnicy "Big Brothera" do opuszczenia domu wskazali trzy osoby: Magda Zając, Łukasz Darłak oraz Katarzyna Olek.

Najwięcej głosów otrzymała Kasia - aż 5 osobom zależy na tym, aby opuściła dom. Na Kasię głosowali: Radek, Olek, Justyna, Igor oraz Magda. Większość uczestników stwierdziła, że kobieta nie pomaga w domu i wprowadza do niego negatywną energię.

Łukasza chcą wyeliminować 4 osoby: Radek, Bartek, Magda i Igor.

d2zwu60

Magda Zając również otrzymała 4 nominacje. Głosowali na nią: Bartek, Magda Wójcik, Kasia oraz Iza. Uczestnicy "Big Brothera" swoją decyzję argumentowali tym, że Magda jest z nimi najkrócej, więc nie zdążyli jej dobrze poznać.

Kto odpadnie 21 kwietnia z programu "Big Brother"?

d2zwu60
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zwu60
d2zwu60