Trwa ładowanie...

"Big Brother". Kogo nominowali uczestnicy? [19-05-2019]

Nominacje w "Big Brotherze" zawsze wzbudzają wiele emocji. Jednego dnia uczestnicy muszą nie tylko pożegnać się z domownikiem, ale też wskazać kolejne osoby do eliminacji. Kogo uczestnicy nominowali do opuszczenia "Big Brothera" tym razem?

"Big Brother". Kogo nominowali uczestnicy? [19-05-2019]Źródło: ONS.pl
d2g9dzy
d2g9dzy

Nadszedł czas nominacji w "Big Brotherze". Uczestnicy zawsze bardzo niechętnie udają się do pokoju Wielkiego Brata, aby wytypować któregoś ze swoich kolegów do opuszczenia podwarszawskiej willi. Co tydzień ta decyzja jest coraz cięższa. Nawet Radek, uchodzący zwykle za oazę spokoju stwierdził, że: – To nie jest proste, nie wiem, co mam robić. Tym razem najwięcej głosów otrzymali Łukasz oraz Magda Zając. Na Darłaka głosowało aż 5 osób: Radek, Magda Z., Bartek, Igor oraz Iza. Większość uczestników nie wierzy w magiczną przemianę Łukasza. Natomiast Magdę Z. nominowało 4 domowników: Radek, Łukasz, Olek i Magda W.

"Big Brother" to "odzwierciedlenie społeczeństwa"? "Co mają robić bez telefonu" (KLIKA PUDELKA)

Kasia, która w tym tygodniu odpadła z "Big Brothera" stwierdziła, że nie rozumie, dlaczego wszyscy głosują na Łukasza: – Jest to chłopak bardzo inteligentny, można z nim fajnie pogadać.

Jedno jest pewne – z takiego obrotu sprawy najbardziej cieszą się Madzia i Olek. Wszyscy dobrze wiemy, że między nimi narodziło się uczucie. Para była nawet na randce w "Big Brotherze" i wymieniła kilka pocałunków. Ich związek trochę ironicznie podsumował były uczestnik, Maciej Borowicz: – Drugi miesiąc izolacji, hormony buzują.

Para jednak nic sobie z tego nie robi, a ich miłość kwitnie.

Czy płomienny romans zostanie przedwcześnie przerwany? Tego dowiemy się już za tydzień w programie "Big Brother". Wtedy uczestnicy znów będą musieli kogoś nominować.

d2g9dzy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2g9dzy