Trwa ładowanie...
ycipk-1on4c1

"Big Brother". Dom Wielkiego Brata opuszcza Kasia Olek [19-05-2019]

W domu "Big Brothera" z tygodnia na tydzień zostaje coraz mniej osób. W zeszłym tygodniu uczestnicy nominowali Kasię, Bartka, Magdę W., Magdę Z. oraz Radka. Widzowie zdecydowali, że dom opuści Kasia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Z "Big Brothera" odpadła Kasia Olek.
Z "Big Brothera" odpadła Kasia Olek. (ONS.pl)
ycipk-1on4c1

Kto w tym tygodniu odpadnie z "Big Brothera"?

W programie "Big Brother" sytuacja zmienia się tak dynamicznie, że niemal nie sposób nadążyć za tym kto z domu odchodzi, a kto w nim ciągle jest. Ostatnio największym skandalem był powrót Łukasza Darłaka. Produkcja zdecydowała się przywrócić go do programu "Big Brother" na miejsce Justyny Żak i Pawła Grigoruka, którzy odeszli na własne życzenie. Oczywiście nie obyło się bez plotek i kontrowersji, gdy internauci zaczęli obwiniać Pawła o to, że zmusił Justynę do zrezygnowania z dalszego udziału w "Big Brotherze".

W każdą niedzielę willę Wielkiego Brata musi opuścić jeden z uczestników. Ostatnio nominacje otrzymali Kasia, Bartek, Magda W., Magda Z. i Radek. Widzowie zdecydowali, że w tym tygodniu z "Big Brothera" odpada Kasia Olek. Od razu po wyjściu z domu dziewczyna stwierdziła, że już bardzo tęskni za uczestnikami.

ycipk-1on4c1

To naturalne, Kasia spędziła w domu Wielkiego Brata aż 2 miesiące i zdążyła zaprzyjaźnić się z mieszkańcami. Dziewczyna w rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak przyznała, że jej eliminacja nie była zaskoczeniem: – Walizkę miałam spakowaną od tygodni.

Czy jesteście zaskoczeni, że w tym tygodniu z "Big Brothera" odpadła Kasia?

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1on4c1

ycipk-1on4c1
ycipk-1on4c1