Trwa ładowanie...

"Big Brother". Dom Wielkiego Brata opuszcza Kasia Olek [19-05-2019]

W domu "Big Brothera" z tygodnia na tydzień zostaje coraz mniej osób. W zeszłym tygodniu uczestnicy nominowali Kasię, Bartka, Magdę W., Magdę Z. oraz Radka. Widzowie zdecydowali, że dom opuści Kasia.

"Big Brother". Dom Wielkiego Brata opuszcza Kasia Olek [19-05-2019]Źródło: ONS.pl
d2gnz2o
d2gnz2o

Kto w tym tygodniu odpadnie z "Big Brothera"?

W programie "Big Brother" sytuacja zmienia się tak dynamicznie, że niemal nie sposób nadążyć za tym kto z domu odchodzi, a kto w nim ciągle jest. Ostatnio największym skandalem był powrót Łukasza Darłaka. Produkcja zdecydowała się przywrócić go do programu "Big Brother" na miejsce Justyny Żak i Pawła Grigoruka, którzy odeszli na własne życzenie. Oczywiście nie obyło się bez plotek i kontrowersji, gdy internauci zaczęli obwiniać Pawła o to, że zmusił Justynę do zrezygnowania z dalszego udziału w "Big Brotherze".

W każdą niedzielę willę Wielkiego Brata musi opuścić jeden z uczestników. Ostatnio nominacje otrzymali Kasia, Bartek, Magda W., Magda Z. i Radek. Widzowie zdecydowali, że w tym tygodniu z "Big Brothera" odpada Kasia Olek. Od razu po wyjściu z domu dziewczyna stwierdziła, że już bardzo tęskni za uczestnikami.

To naturalne, Kasia spędziła w domu Wielkiego Brata aż 2 miesiące i zdążyła zaprzyjaźnić się z mieszkańcami. Dziewczyna w rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak przyznała, że jej eliminacja nie była zaskoczeniem: – Walizkę miałam spakowaną od tygodni.

Czy jesteście zaskoczeni, że w tym tygodniu z "Big Brothera" odpadła Kasia?

d2gnz2o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gnz2o