Trwa ładowanie...

"Big Brother". Klaudia i Radek nominowani do odejścia z domu Wielkiego Brata

Program "Big Brother" opuściła kolejna osoba – tym razem była to Karolina Wnęk. Wiemy też, kto został nominowany do opuszczenia domu Wielkiego Brata w następną niedzielę – o względy widzów w tym tygodniu powalczą Klaudia oraz Radek.

Share
"Big Brother". Klaudia i Radek nominowani do odejścia z domu Wielkiego Brata
Źródło: East News, fot: PIOTR MOLECKI
d2hj3cj

Za nami kolejna emocjonująca niedziela w domu Wielkiego Brata. Emocjonująca zwłaszcza dla uczestników, z których co tydzień ktoś opuszcza program. Tym razem odeszła Karolina Wnęk. Choć minęły dopiero 3 tygodnie, z programu odeszło już w sumie 7 osób. Agnieszka Raczyńska, Natalia Wróbel, Tomasz Urban i Karolina Wnęk opuścili "Big Brothera" decyzją widzów. Daniel Barłóg i Marlena Klimczyk wyszli na własne życzenie. Natomiast Maciej Borowicz został z programu wyrzucony za groźby. Do domu weszła natomiast jedna dodatkowa osoba - Magda Zając.

Zobacz także: Big Brother" nie wylansuje żadnego celebryty?

Maciej przybył do studia "Big Brother. Arena" i tłumaczył swoje zachowanie w domu Wielkiego Brata. Powiedział, że zawsze był "charakterny", i że jego się albo kocha, albo nienawidzi. Nie żałuje odejścia z programu, bo nie nastawiał się na wygraną, ale na kontakty i poznanie nowych ludzi. Dlatego nie próbował pohamować złych emocji w programie: - niech pierwszy uderzy w stół ten, kto nigdy się nie zdenerwował – powiedział.

Gdy Karolina dowiedziała się, że odpada z programu, ucieszyła się. Jeszcze bardziej ucieszyła się, gdy okazało się, że Maciek był pierwszą osobą, która ją przywitała po wyjściu z domu Wielkiego Brata. Gdy Maciek odchodził przed nią z programu, było jej bardzo przykro.

Po wyjściu Karoliny wszyscy uczestnicy musieli oddać swoje głosy na dwie osoby, które miały walczyć o pozostanie w "Big Brotherze". Kto na kogo głosował i dlaczego? Zobaczcie!

d2hj3cj

"Big Brother" - nominacje

Magda Zając, która miała w tym tygodniu immunitet, zagłosowała na Klaudię (jest dziwna), oraz na Kasię (najmniej pomaga w domowych obowiązkach).

Łukasz nominował Radka i Igora (tylko dlatego, że musiał kogoś nominować).

Justyna nominowała Klaudię, (za bardzo wczuła się w zadanie" oraz Radka (za mocno się rządzi)

Bartek nominował Justynę (zbyt często wstawia się w obronie innych) i Łukasza (ma z nim najmniejszy kontakt).

d2hj3cj

Kasia nominowała Klaudię (za bardzo wczuwa się w zabawy) i Radka (bo miała z nim sprzeczkę).

Oleh nominował Kasię (zawiodła swoją rodzinę) i Justynę (przez swoje filozofie nie bierze udziału we wszystkich zajęciach).

Iza nominowała Igora (nużą ją już jego żarty) i Klaudię (przestaje ją rozumieć).

Magda Wójcik nominowała Radka (za bardzo wczuwa się w zadania z gotowaniem) oraz Klaudię (izoluje się od grupy).

d2hj3cj

Klaudia nominowała Bartka (jest świetnym mówcą, ale kiepskim słuchaczem) i Izę (jest nie do końca szczera).

Radek nominował Łukasza (nie ma z nim nic wspólnego) i Justynę (zbyt dużo "mądrkuje i filozuje").

Igor nominował Izę (miał z nią spięcia) oraz Radka (za nic konkretnego).

"Big Brother" - kto może odpaść z domu Wielkiego Brata?

W tym tygodniu do opuszczenia domu Wielkiego Brata zostali nominowani Klaudia i Radek, którzy zgarnęli po 5 głosów. Wiadomość o nominacji przyjęli z uśmiechem i przybili piątkę.

W pokoju zwierzeń Klaudia powiedziała, że spodziewała się nominacji, i że nie odczuwa emocji z tym związanych. Również Radek powiedział, że nie jest zaskoczony.

W studio Klaudia została nazwana "najsłabszym ogniwem". Ale o tym, kto odejdzie z programu, zadecydują widzowie.

d2hj3cj

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hj3cj
d2hj3cj