Rozrywka"Big Brother": Kasia wróciła na chwilę do programu. Nikt się nie spodziewał

"Big Brother": Kasia wróciła na chwilę do programu. Nikt się nie spodziewał

"Big Brother": Kasia wróciła na chwilę do programu. Nikt się nie spodziewał
Źródło zdjęć: © East News | East News

30.05.2019 11:19, aktual.: 01.03.2022 13:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Big Brother" powoli dobiega końca. Z każdym kolejnym tygodniem w domu Wielkiego Brata dzieje się naprawdę sporo. Ostatnio w show pojawiła się niespodziewanie Kasia Olek.

W trakcie trwania "Big Brothera" uczestnicy dostają przeróżne zadania. W pewnym momencie późnym wieczorem w domu Wielkiego Brata pojawiły się dwie tajemnicze postaci. Jedną z nich była Kasia Olek, która dwa tygodnie temu zakończyła przygodę z show.

-To, co się dzieje w domu Wielkiego Brata, to wielki eksperyment. Myślałam może, że wygram, ale się nie udało, bo byłam dużo razy nominowana. Nie da się słowami opisać tego, co tam przeżyliśmy i jak się czuliśmy - mówiła świeżo po odejściu.

Uczestnicy byli bardzo zaskoczeni jej wizytą. Okazało się, że przybyła ponownie, by dać tort i zaśpiewać "Happy Birthday" Bartkowi, który obchodził w środę urodziny.

"Super niespodzianka. Kasia pięknie zaśpiewała. Było widać, że chciała coś powiedzieć, przytulić, a nawet zostać" - komentują internauci.

Odwiedziny w programie są zawsze dużym zaskoczeniem i miłą niespodzianką. Tym razem jednak uczestnicy, zanim Kasia pojawiła się na terenie willi, usłyszeli gong. Oznaczało to tyle, że wszyscy musieli stanąć w bezruchu, ponieważ bawili się w "freeze". Też byliście zaskoczeni wizytą Kasi?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także