Trwa ładowanie...

"Big Brother". Karolina zdradziła coś niezwykle intymnego

W "Big Brotherze Nocą" Karolina Wnęk wyznała koleżankom, że jeszcze nigdy nie była w intymnej relacji z mężczyzną.
Share
Karolina Wnęk w "Big Brotherze" opowiedziała o swoich doświadczeniach seksualnych
Karolina Wnęk w "Big Brotherze" opowiedziała o swoich doświadczeniach seksualnychŹródło: ONS.pl
d3ki0h2

"Big Brother Nocą" to odcinki puszczane przez stację TVN7 dopiero po godzinie 23. W epizodach można zobaczyć to, czego wcześniej telewizja emitować nie może, a więc goliznę i rozmowy np. na tematy intymne. Uczestnicy "Big Brothera" w wielkim domu nie mają wiele do roboty, poza gotowaniem i sprzątaniem, więc dużo rozmawiają. Wieczorem zazwyczaj zbiera im się na zwierzenia, również te dotyczące seksualności. Właśnie jedną z takich rozmów podsłuchał ostatnio Wielki Brat. O swoich doświadczeniach seksualnych rozmawiały Justyna Żak, Magda Wójcik i Karolina Wnęk. Ostatnia z dziewczyn przyznała, że jest dziewicą.

Martyna Wojciechowska o pierwszym "Big Brotherze"

Uczestniczki show rozmawiały ze sobą bardzo szczerze. Widać, że coraz lepiej czują się w swoim towarzystwie. Najpierw dyskusja toczyła się w ich zamkniętym gronie, później dołączyli do niej i inni. Dla wielu zaskakujące było wyznanie Karoliny. 21-latka oświadczyła, że całowała się już z mężczyzną, ale nigdy nie pozwoliła na nic więcej. W jej związkach nie było mowy o seksie, a nawet delikatniejszych pieszczotach.

d3ki0h2

Na szczęście uczestnicy "Big Brothera" z szacunkiem potraktowali Karolinę, dla której otwarcie się w tak prywatnej kwestii na pewno nie było łatwe - momentami dziewczyna wydawała się skrępowana. Podczas wspólnych pogaduszek ktoś rzucił, że 21 lat to wiek idealny, by stracić dziewictwo. Łukasz był jednak zdania, że ważniejszym kryterium są uczucia, miłość.

Justyna miała za to inne doświadczenia - przyznała, że podczas pracy w klubie mężczyzna oferował jej pieniądze za seks. Oczywiście odmówiła. Żak przytoczyła też zabawną historię swojej koleżanki, która, gdy pierwszy raz dotknęła penisa, przyrównała to doświadczenie do gładzenia powieki.

d3ki0h2

Zobacz także: Nowa uczestniczka w "Big Brotherze"!

- O seksie da się rozmawiać - powiedziała w studiu "BB" ekspertka od seksualności. - Wyszła z tego fajna, dziewczyńska energia. Sama się dotknęłam po powiece - śmiała się dziennikarka. I dodała: - Dziewczyna nie dała sobie wmówić, że coś jest z nią nie tak.

Życie w domu Wielkiego Brata wymusza zawieranie przyjaźni. Uczestnicy show są zamknięci od 2,5 tygodnia, więc nie tylko nawiązują ze sobą relacje, ale i coraz naturalniej zachowują się w towarzystwie wszechobecnych kamer i mikrofonów. Czy w końcu zacznie robić się ciekawie? No i... czy wy też dotknęliście się po powiece?

d3ki0h2
d3ki0h2

Podziel się opinią

Share
d3ki0h2
d3ki0h2