WP

"Big Brother": internauci oburzeni zachowaniem Igora. Wszystko przez jedno zdjęcie

W domu Wielkiego Brata dzieje się naprawdę dużo. Nie brakuje miłosnych uniesień, ale też skandali. Tym razem fani są zniesmaczeni zdjęciem, które pojawiło się na instagramowym profilu show.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Igor bierze udział w najnowszej edycji "Big Brothera"
Igor bierze udział w najnowszej edycji "Big Brothera" (East News)
WP

Widzowie praktycznie cały czas mogą podglądać uczestników "Big Brothera". Od samego początku było wiadomo, że powrót kultowego reality show wywoła nie lada zamieszanie.

ZOBACZ TAKŻE: Klaudia Marchewka o wspólnych kąpielach w "Big Brotherze": "Wiedzieliśmy o sobie prawie wszystko"

WP

Ostatnio pisaliśmy o miłosnych uniesieniach Igora i Angeliki, do ktorych doszło gdy byli pod wpływem alkoholu. Widzowie spragnieni emocji w domu Wielkiego Brata z zaciekawieniem obserwowali "romans" w show.

Kiedy o pijackim wybryku ucichło, na instagramowym koncie "Big Brothera" pojawiło się zdjęcie, które błyskawicznie zebrało mnóstwo komentarzy. Internauci wyrażają swoje olbrzymie oburzenie. Tym razem mocno podpadł Igor. Na zdjęciu uczestnik wygłupia się i w samych majtkach wypiął się wkierunku Angeliki.

"Dno", "Nie wierzę, żałosne", "To już jest lekka przesada. Naprawdę żenujące..." - piszą internauci i relacjonują, iż wygłupy Igora, jak i zdjęcie na Instagramie są nie na miejscu.

WP
Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP