Trwa ładowanie...

"Big Brother": Igor obudził się w łóżku z Izą. "Tego jeszcze nie grali"

Choć widzowie jakiś czas temu narzekali na nudę, dziś dzieje się naprawdę dużo. Okazuje się, że po czwartkowej imprezie Igor obudził się w "łóżku" z Izą.
Share
"Tego jeszcze nie grali" - piszą na instagramowym profilu "Big Brothera".
"Tego jeszcze nie grali" - piszą na instagramowym profilu "Big Brothera".Źródło: East News, Fot: East News
d19bswb

"Big Brother" wrócił do łask po 18 latach przerwy. Jedno było pewne. Powrót na antenę wywoła spore poruszenie. Tak też się stało.

ZOBACZ TAKŻE: "Big Brother": Manuela Michalak obnaża kulisy show TVN. "Łukasz lubi knuć. Jest dobrym graczem"

Najwięcej emocji w programie budzą wszelkiego rodzaju romanse. W programie jest już nawet para. Chodzi o Oleha i Magdę. - Może powstanie o nich film wbrew wszystkim negatywnym komentarzom i będzie to wielka miłość - mówiła dziennikarka WP Patrycja Ceglińska w rozmowie z Filipem Chajzerem.

d19bswb

Ostatnio jednak nieco głośniej było o Igorze. W ciągu programu wylądował w łóżku z Angeliką, później z Magdą a teraz obudził się po imprezie wtulony w kolejną uczestniczkę, Izę. "Piątkowy poranek wyglądał po niej bardzo ciekawie (...) obudzili się razem przytuleni... na podłodze!" - czytamy na stronie programu.

"Tego jeszcze w "BB" nie grali. Przytulona pobudka Izy i Igora" - widnieje podpis na instagramowym profilu "Big Brothera".

"Myślę sobie, że Igor tak bardzo już tęskni za czułością, że taki przytulas po matczynemu jest dla niego najbezpieczniejszą formą" - zauważa internautka. Tym samym ucisza wszystkie plotki o... romansie.

d19bswb

Podziel się opinią

Share
d19bswb
d19bswb