Trwa ładowanie...

"Big Brother": Namiętna noc Magdy z Igorem. Fani oburzeni

Kolejny romans w programie "Big Brother", ale widzowie nie są zadowoleni. Sugerują, że Magda i Igor uprawiali seks.

Share
"Big Brother": Namiętna noc Magdy z Igorem. Fani oburzeni
Źródło: Youtube.com
d295gna

Kiedy Magda Zając weszła do domu Wielkiego Brata, wzbudzała mieszane uczucia. Z czasem widzowie "Big Brothera" polubili uczestniczkę za to, że jest naturalna i nikogo nie udaje. Mieszkanka luksusowej willi od początku nie ukrywała, że podoba jej się Igor. To z nim Magda złapała najlepszy kontakt.

Potem do domu weszła Angelika Głaczkowska, a Igor bardzo zabiegał o jej względy. Zając została odsunięta na bok, a w programie rozpoczął się romans mieszkańca z Angelą. Teraz, kiedy dziewczyny już nie ma w programie, Magda ma znowu szansę. Stara się ją wykorzystać.

Ostatniej nocy kamery w domu Wielkiego Brata złapały, że Magda i Igor poszli razem spać. To już drugi raz, kiedy Zając położyła się w nie swoim łóżku. Dziewczyna nie miała oporów i natarczywie dotykała Igora po całym ciele. Widzowie sugerują, że między nimi doszło nawet do seksu. W sieci zawrzało.

d295gna

- Do tej pory była w porządku dziewczyną, ale kiedy kolejny raz uporczywie zaczęła się narzucać Igorowi osiągnęła dno... Gdzie godność?! - napisała jedna z fanek.
- Ona go nawet po plecach macała i mówiła, że miała piękny sen. Jej dziecko to ogląda, a ona takie rzeczy w programie.
- Magda ma córkę i nie wstydzi się swoich ekscesów w telewizji, jak widać. A myślałam, że to kwestia złego towarzystwa, a w głębi człowiek dobry i rozsądny...
- Igor wolny człowiek.
- Ewidentnie Igor nie jest zainteresowany, a Magda się klei do niego...

Czy Igor wda się w kolejny romans w programie?

d295gna

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d295gna
d295gna