Trwa ładowanie...
big brother

"Big Brother": Fani martwią się o Justynę. "Boję się o nią"

Do domu Wielkiego Brata jakiś czas temu wszedł Paweł, chłopak Justyny. Od samego początku internautom nie spodobał się ten pomysł. Fani jednak zaczęli się nieco martwić o uczestniczkę.

Share
"Big Brother": Fani martwią się o Justynę. "Boję się o nią"
Źródło: East News, fot: East News
d2eiann

Justyna i Paweł są parą. Mężczyzna dołączył do domu Wielkiego Brata w trakcie trwania edycji. Dla wielu internautów wejście Pawła do programu było po prostu niesprawiedliwe w stosunku do innych mieszkańców. Wszyscy mają zakaz kontaktowania się z bliskimi. Zamknięci w "czterech ścianach" są skazani tylko na siebie.

ZOBACZ TAKŻE: "Big Brother": "Internauci dopatrzyli się dziwnych ruchów pod kołdrą" (KLIKA PUDELKA)

d2eiann

Nawet samej Justynie obecność Pawła zaczęła "przeszkadzać". - Ja chyba do pokoju zwierzeń muszę pójść. To będzie bardzo poważna rozmowa. Taka, że muszę zadecydować o tym, czy tu zostanę czy nie - wyjawiła w rozmowie z ukochanym. Justyna nie wie do końca, skąd pomysł pojawienia się jej partnera w programie. Wyczuwa tu jakiś spisek, który miałby np. zrujnować ich relację.

"Szkoda mi Justyny, nie miała nic wspólnego z wejściem jej chłopaka, a teraz cały hejt poleciał na nią i w dodatku drużyna ją obgaduje" - zauważa widz. "Boję się o nią" - zamartwiają się inni.

Wszystko wskazuje na to, że dopóki Paweł, jak i Justyna będą w programie, sytuacja będzie budziła emocje. Być może ktoś z nich zdecyduje się odejść z reality-show?

d2eiann

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2eiann
d2eiann