"Big Brother": Fani martwią się o Justynę. "Boję się o nią"

"Big Brother": Fani martwią się o Justynę. "Boję się o nią"
Źródło zdjęć: © East News | East News

08.05.2019 11:18, aktual.: 08.05.2019 11:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do domu Wielkiego Brata jakiś czas temu wszedł Paweł, chłopak Justyny. Od samego początku internautom nie spodobał się ten pomysł. Fani jednak zaczęli się nieco martwić o uczestniczkę.

Justyna i Paweł są parą. Mężczyzna dołączył do domu Wielkiego Brata w trakcie trwania edycji. Dla wielu internautów wejście Pawła do programu było po prostu niesprawiedliwe w stosunku do innych mieszkańców. Wszyscy mają zakaz kontaktowania się z bliskimi. Zamknięci w "czterech ścianach" są skazani tylko na siebie.

Nawet samej Justynie obecność Pawła zaczęła "przeszkadzać". - Ja chyba do pokoju zwierzeń muszę pójść. To będzie bardzo poważna rozmowa. Taka, że muszę zadecydować o tym, czy tu zostanę czy nie - wyjawiła w rozmowie z ukochanym. Justyna nie wie do końca, skąd pomysł pojawienia się jej partnera w programie. Wyczuwa tu jakiś spisek, który miałby np. zrujnować ich relację.

"Szkoda mi Justyny, nie miała nic wspólnego z wejściem jej chłopaka, a teraz cały hejt poleciał na nią i w dodatku drużyna ją obgaduje" - zauważa widz. "Boję się o nią" - zamartwiają się inni.

Wszystko wskazuje na to, że dopóki Paweł, jak i Justyna będą w programie, sytuacja będzie budziła emocje. Być może ktoś z nich zdecyduje się odejść z reality-show?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (32)
Zobacz także