Qaqwqwrqw

"Big Brother". Paweł popchnął Justynę w kuchni. Afera w sieci

Internauci są oburzeni agresywnym zachowaniem Pawła Grigoruka w "Big Brotherze". Nie mogą uwierzyć, że przewrócił swoją dziewczynę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Big Brother". Paweł popchnął Justynę w kuchni. Afera w sieci
(facebook.com)
Qaqwqwrqw

Nowy uczestnik w "Big Brotherze" wprowadził sporo zamieszania. Paweł Grigoruk do willi wszedł kilka dni temu, ale nie wszystkim się to spodobało. 35-latek prywatnie jest chłopakiem uczestniczki, Justyny Żak, a pozostali mieszkańcy mieli żal, że to właśnie ona otrzymała największe wsparcie od Wielkiego Brata.

Domownicy nie za bardzo dogadują się z Pawłem. On sam nie bardzo daje się polubić, ponieważ jest arogancki, przemądrzały i wszystkich próbuje namówić na weganizm. Poza tym pozostali mieszkańcy źle czują się w sypialni, kiedy obok Paweł i Justyna obściskują się, całują, a zdaniem Radka "kołdra cały czas dziwnie się unosiła". To wszystko wprawia mieszkańców w irytację.

ZOBACZ: "Big Brother": "Internauci dopatrzyli się dziwnych ruchów pod kołdrą"

Qaqwqwrqw

Justyna, która początkowo była przeszczęśliwa, też już powoli ma dość. W sobotę rano pokłóciła się z Pawłem w kuchni. Kamery nie były tam akurat skierowane, a ze szczątków wypowiedzi można zrozumieć, że dziewczyna jest zazdrosna o Madzię. W pewnym momencie Grigoruk popchnął ukochaną, a ta upadła na podłogę. Na koniec powiedziała tylko, że Paweł ma nie robić tego nawet tylko dla żartu i że przecież wszędzie są kamery.

Internauci są oburzeni zachowaniem 35-latka.

"Pawełku, czy wszyscy weganie muszą j**ć swojej ukochanej dziewczynie na śniadanie?!" - pyta jeden z widzów.
"Zawsze wyjdzie prawdziwe oblicze".
"Wymienili Kubę pseudorasistę na zakłamanego, sfrustrowanego damskiego boksera".
"BB toleruje przemoc? Paweł rzucił Justyną".

Qaqwqwrqw

Na fanpage'u na razie nie pojawiła sie odpowiedź na wpisy internautów. Czy w programie zostanie pokazane, jak było naprawdę?

Polub WP Teleshow
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw