Trwa ładowanie...
d2cd0fv

"Big Brother": Igraszki Justyny i jej chłopaka. Nie wszyscy są zadowoleni

Chłopak Justyny wszedł do domu Wielkiego Brata. Jak można było się domyślić, wywołało to mnóstwo emocji. Pierwsza wspólna noc w "Big Brotherze" dla zakochanych była wyjątkowa. Jednak nie wszyscy byli szczęśliwi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Do "Big Brothera" wszedł chłopak Justyny
Do "Big Brothera" wszedł chłopak Justyny (East News, Fot: East News)
d2cd0fv

Choć na początku widzowie "Big Brothera" narzekali na to, że w domu Wielkiego Brata nic się nie dzieje, od jakiegoś czasu nie brakuje "atrakcji". Produkcja postanowiła, że w w programie weźmie udział Paweł Grigoruk, chłopak Justyny Żak, która jest w "Big Brotherze" od samego początku. Nietrudno się domyślić, że w sytuacji, gdzie wszyscy uczestnicy obserwowani są przez kamery, ciężko tam o prywatność. Szczególnie, gdy uczestnicy kładą się spać.

ZOBACZ TAKŻE: Klaudia Marchewka o wspólnych kąpielach w "Big Brotherze": "Wiedzieliśmy o sobie prawie wszystko"

Justyna i Paweł pierwszej nocy wylądowali w łóżku. Nowy uczestnik przyznał, że był bardzo podekscytowany i nie mógł zasnąć. Najważniejsze jednak, że miał obok siebie swoją ukochaną, z którą nie szczędzili sobie czułości.

Oleh, który był w tym samym pokoju nagle wyszedł. - Nie mogłem zasnąć, bo nasz nowy mieszkaniec ciągle się kręcił. (...) Ja nie mam pojęcia i nie chcę myśleć o tym, co tam się działo. Czy nie mógł znaleźć pozycji do spania, czy się całowali, czy co oni tam robili - mówił Oleh, któremu to przeszkadzało.

"Dziwne, że gdy Justyna z chłopakiem okazywali sobie czułości to Olehowi i Radkowi to przeszkadzało, ale gdy Igor i Angela szaleli, to problemu nie było" - zauważają fani i nie do końca są w stanie zrozumieć jego zachowanie.

d2cd0fv

Podziel się opinią

Share
d2cd0fv
d2cd0fv