Trwa ładowanie...

"Big Brother". Eliminacje. Wpadka Agnieszki Woźniak-Starak w programie na żywo

Błędy popełniają nawet najbardziej doświadczeni dziennikarze. Nie ominęło to też Agnieszki Woźniak-Starak. Prowadząca "Big Brothera" zaliczyła małą wpadkę w niedzielnym programie na żywo.

Share
"Big Brother". Eliminacje. Wpadka Agnieszki Woźniak-Starak w programie na żywo
Źródło: ONS.pl
d1wofm8

Niedzielny "Big Brother. Arena" zafundował widzom dużą dawkę emocji. Z programu odpadła Natalia Wróbel, a uczestnicy znowu na żywo musieli nominować dwie osoby do opuszczenia domu Wielkiego Brata.

"Big Brother" to program emitowany na żywo. Sytuację w podwarszawskiej willi na bieżąco komentuje znajdująca się w studiu Agnieszka Woźniak-Starak. Właśnie w trakcie takiego komentarza Woźniak-Starak zaliczyła niemałą wpadkę. Prowadząca rozmawiała na wizji z psycholog Małgorzatą Ohme na temat kontrowersyjnej nominacji Tomka Urbana i Maćka Borowicza. Obaj wytypowali Łukasza Darłaka.

d1wofm8

Wtedy Agnieszka Woźniak-Starak zadała Ohme pytanie: "Czy coming out Łukasza miał wpływ na nominację Igora?". Zdziwiona psycholog odparła: "Ale Igor nie nominował Łukasza, to inni panowie go nominowali". Agnieszka Woźniak-Starak nieco się zmieszała i ucięła dalszą dyskusję. Prowadząca nie skomentowała już swojego błędu.

d1wofm8

Podziel się opinią

Share
d1wofm8
d1wofm8