Trwa ładowanie...

"Big Brother". Eliminacje. Wpadka Agnieszki Woźniak-Starak w programie na żywo

Błędy popełniają nawet najbardziej doświadczeni dziennikarze. Nie ominęło to też Agnieszki Woźniak-Starak. Prowadząca "Big Brothera" zaliczyła małą wpadkę w niedzielnym programie na żywo.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Big Brother". Eliminacje. Wpadka Agnieszki Woźniak-Starak w programie na żywoŹródło: ONS.pl
d3iok6y

Niedzielny "Big Brother. Arena" zafundował widzom dużą dawkę emocji. Z programu odpadła Natalia Wróbel, a uczestnicy znowu na żywo musieli nominować dwie osoby do opuszczenia domu Wielkiego Brata.

"Big Brother" to program emitowany na żywo. Sytuację w podwarszawskiej willi na bieżąco komentuje znajdująca się w studiu Agnieszka Woźniak-Starak. Właśnie w trakcie takiego komentarza Woźniak-Starak zaliczyła niemałą wpadkę. Prowadząca rozmawiała na wizji z psycholog Małgorzatą Ohme na temat kontrowersyjnej nominacji Tomka Urbana i Maćka Borowicza. Obaj wytypowali Łukasza Darłaka.

Wtedy Agnieszka Woźniak-Starak zadała Ohme pytanie: "Czy coming out Łukasza miał wpływ na nominację Igora?". Zdziwiona psycholog odparła: "Ale Igor nie nominował Łukasza, to inni panowie go nominowali". Agnieszka Woźniak-Starak nieco się zmieszała i ucięła dalszą dyskusję. Prowadząca nie skomentowała już swojego błędu.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3iok6y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3iok6y
d3iok6y