Trwa ładowanie...
d3ugfht

"Big Brother". Dom Wielkiego Brata opuścił Łukasz Stawicki

W domu "Big Brothera" z tygodnia na tydzień zostaje coraz mniej osób. Ostatnio uczestnicy nominowali Kamila oraz Łukasza. Widzowie zdecydowali, że dom opuści Łukasz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Big Brother". Z programu odpadł Łukasz Stawicki
"Big Brother". Z programu odpadł Łukasz Stawicki (AKPA)
d3ugfht

Kto w tym tygodniu odpadł z "Big Brothera"?

W programie "Big Brother" sytuacja zmienia się dynamicznie. Uczestnicy powinni odpadać co tydzień, jednak w domu Wielkiego Brata nie może zabraknąć nagłych zwrotów akcji – w końcu to reality-show.

Największym skandalem tej edycji było karne wydalenie Oli Balawender z podwarszawskiej willi. Studentka psychologii naruszyła regulamin programu "Big Brother" poprzez jawne nakłanianie widzów do oddawania głosów na konkretne osoby

d3ugfht

W każdą niedzielę willę Wielkiego Brata musi opuścić jeden z uczestników. Ostatnio nominacje otrzymali Łukasz oraz Kamil. Uczestnicy odetchnęli z ulgą, gdyż nie ukrywali, że Lemieszewski działa im na nerwy. Jednak fani chyba nie podzielają ich zdania.

Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

Widzowie zdecydowali, że w tym tygodniu z "Big Brothera" odpada Łukasz. Mężczyzna miał równo minutę na opuszczenie domu. Otrzymał 57% głosów. Bliscy Łukasza zdradzili, że mężczyzna był bardzo autentyczny w programie TVN. Sam uczestnik stwierdził, że dzięki show na pewno rozwinie skrzydła.

d3ugfht

Podziel się opinią

Share
d3ugfht
d3ugfht