Trwa ładowanie...

"Big Brother". Dlaczego Justyna Żak nie opowiada o swoim chłopaku?

W programie "Big Brother. Raport" już po raz trzeci gościem był Paweł Grigoruk. Chłopak Justyny Żak opowiadał o początkach ich związku oraz o słabościach uczestniczki telewizyjnego show.
Share
Czy najpopularniejsza uczestniczka "Big Brothera" naprawdę ukrywa słabość do chłopaka?
Czy najpopularniejsza uczestniczka "Big Brothera" naprawdę ukrywa słabość do chłopaka?Źródło: Instagram.com
d4hr7rh

Paweł Grigoruk jest największym fanem Justyny Żak. Codziennie publikuje posty na jej koncie na Instagramie. W każdej wiadomości pokazuje swoją miłość.

W sobotnim wydaniu "Big Brother. Raport" Paweł Grigoruk był gościem Małgorzaty Ohme i Filipa Chajzera. Mężczyzna przyznał, że program "Big Brother" ogląda od rana do wieczora. Ponadto Paweł opowiedział o początkach związku z Justyną. — Ona stała za barem, ja byłem jego właścicielem. Przez dwa lata dużo rozmawialiśmy. Justyna miała jeszcze wtedy chłopaka.

Paweł zdradził również, że często imprezował, podczas gdy dziewczyna jedynie mu się przyglądała. Ohme i Chajzer najbardziej jednak byli ciekawi, dlaczego Justyna nie opowiada o swoim chłopaku. - Boi się pokazać swoją słabość, tęsknotę za zwierzętami i za mną — powiedział kurtuazyjnie Paweł.

d4hr7rh

Ukochany Justyny twierdzi, że dziewczyna nie chce być pod ostrzałem innych uczestników show. Wystarczy wspomnieć sytuację Marleny Klimczyk, która tak bardzo tęskniła za rodziną, że zdecydowała się opuścić dom Wielkiego Brata. - Czy program może zmienić Justynę? - zapytała Małgorzata Ohme. - Może ją zahartować — odparł Paweł.

Przypomnijmy, że w tym tygodniu Justyna Żak otrzymała immunitet, więc inni uczestnicy nie mogą na nią głosować. Tym samym Paweł Grigoruk może nadal spokojnie oglądać program "Big Brother" od rana do nocy, jak sam przyznał, a także dodawać kolejne posty na koncie 'juszes' na Instagramie.

d4hr7rh

Podziel się opinią

Share
d4hr7rh
d4hr7rh