Trwa ładowanie...

"Big Brother Australia". Produkcja ma problemy w związku z koronawirusem

Uczestników australijskiego "Big Brothera" poinformowano o pandemii koronawirusa. Niedługo później trzeba było zawiesić nagrywanie show. Okazało się, że członek ekipy miał kontakt z zakażoną osobą.

"Big Brother Australia". Produkcja ma problemy w związku z koronawirusemŹródło: Facebook.com
dzjq9gq
dzjq9gq

Wydaje się, że dziś najbezpieczniej mogą czuć się uczestnicy "Big Brothera". Program kręcony jest teraz między innymi w Brazylii, Kanadzie, w Niemczech i Australii. Bohaterowie niemieckiej edycji najpóźniej dowiedzieli się o tym, że na świecie trwa pandemia koronawirusa - pisaliśmy wam o całej sprawie, jak i o specjalnym programie, w którym uczestnicy dowiedzieli się w końcu, przez co przechodzą ludzie na świecie.

Zobacz: Objawy koronawirusa. Tak choroba niszczy organizm dzień po dniu

Co z uczestnikami australijskiej edycji? Pojawiły się niepokojące doniesienia w tamtejszej prasie.

Produkcja programu została zawieszona na kilka dni. Wszystko z powodu obaw o jednego z pracowników, który zajmował się przygotowywaniem show. Ta osoba miała kontakt z pacjentem z COVID-19. Nagrywanie wstrzymano do czasu, gdy pojawiły się testy na obecność koronawirusa u osoby z produkcji.

dzjq9gq

7News podaje, że wynik testu był negatywny. Media nie podały jednak szczegółów, jak wyglądało życie uczestników programu, gdy większość ekipy produkcyjnej została odesłana do domu.

Australijski "Big Brother" po raz pierwszy w historii nagrywany jest "do puszki". Oznacza to, że nie ma programów na żywo, widzowie nie mogą też podglądać, co dzieje się u bohaterów. Odcinki planowo mają być pokazane w czerwcu tego roku.

Uczestnicy zamknięci są w domu Wielkiego Brata od miesiąca. Dla nich przygoda z programem zaczęła się długo przed tym, gdy WHO ogłosiła stan pandemii koronawirusa na świecie.

dzjq9gq

Kilka dni temu produkcja zdecydowała się poinformować ich o setkach tysięcy osób zarażonych koronawirusem.

Sonia Kruger, prowadząca australijską edycję, wyjaśniła, że producenci nie weszli do domu, by opowiedzieć o pandemii, ale przekazali wszystkie informacje w pokoju zwierzeń. Odpowiedzieli na wszystkie pytania uczestników, nie ukrywając prawdy o trudnej sytuacji w Australii. W chwili pisania tego teksu w Australii odnotowano 1603 osób z COVID-19.

Co ciekawe, produkcja nie pokaże reakcji domowników na wieści o pandemii. Z pewnością głównym powodem jest to, że gdy widzowie będą oglądać odcinki w telewizji, reakcje uczestników będą kompletnie nieaktualne.

dzjq9gq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzjq9gq