"Big Brother": Agnieszka Barjasz głosem Wielkiego Brata. Nie wszyscy są zadowoleni

"Big Brother": Agnieszka Barjasz głosem Wielkiego Brata. Nie wszyscy są zadowoleni
Źródło zdjęć: © Forum

01.04.2019 10:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Barjasz poszła w ślady słynnej mamy i została lektorką. Największym wyzwaniem w jej dotychczasowej karierze okazała się rola Wielkiego Brata. Niestety, nie wszyscy fani reality-show ucieszyli się z faktu, że z ekranu przemawia do nich kobiecy głos.

Agnieszka Barjasz jest córką Krystyny Czubówny i przez większość swojego życia była znana głównie z tego. Trzy lata temu poszła jednak w ślady słynnej mamy i rozpoczęła karierę lektora. Co ciekawe, zawsze zapierała się, że nie zwiążę się z tym zawodem.

- Nigdy w życiu nie wiązałam swojej przyszłości z zawodem wykonywanym przez moją mamę. Później postanowiłam się nie bronić dłużej i po prostu spróbować - powiedziała w rozmowie z Gazeta.pl.

Agnieszka Barjasz - nowy Wielki Brat

Agnieszka Barjasz od niedawna jest głosem Wielkiego Brata. We wcześniejszym edycjach programu należał on do Jarosława Ostaszkiewicza. Niestety, nie wszystkim pomysł z zamianą przypadł do gustu. Widzowie są podzieleni, a na oficjalnym profilu "Big Brothera" nie brakuje krytycznych komentarzy na temat debiutu Barjasz.

"Wielki Brat z żeńskim głosem, żenada", "Zabili ten program zaraz na starcie. Głos jest beznadziejny!", "Najgorsze zaskoczenie, które zniszczyło ten program na samym początku", "Jak damski głos może być Wielkim Bratem? Brak logiki" - czytamy na instagramowym profilu show.

Agnieszka Barjasz - kim jest?

Agnieszka Barjasz ukończyła studia na kierunku zarządzanie i marketing. Swoją przygodę z zawodem lektora zaczęła od występów w roli narratora w serialu "Młodzi lekarze". Obecnie, oprócz pracy w studiu "Big Brothera", prowadzi z mamą firmę zajmującą się rękodziełem artystycznym. Prywatnie jest mamą dwóch córek - Zofii i Heleny.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także