Trwa ładowanie...
d1l71rv

"Big Brother": Agnieszka Barjasz głosem Wielkiego Brata. Nie wszyscy są zadowoleni

Agnieszka Barjasz poszła w ślady słynnej mamy i została lektorką. Największym wyzwaniem w jej dotychczasowej karierze okazała się rola Wielkiego Brata. Niestety, nie wszyscy fani reality-show ucieszyli się z faktu, że z ekranu przemawia do nich kobiecy głos.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Barjasz jest głosem Wielkiego Brata
Agnieszka Barjasz jest głosem Wielkiego Brata (Forum)
d1l71rv

Agnieszka Barjasz jest córką Krystyny Czubówny i przez większość swojego życia była znana głównie z tego. Trzy lata temu poszła jednak w ślady słynnej mamy i rozpoczęła karierę lektora. Co ciekawe, zawsze zapierała się, że nie zwiążę się z tym zawodem.

- Nigdy w życiu nie wiązałam swojej przyszłości z zawodem wykonywanym przez moją mamę. Później postanowiłam się nie bronić dłużej i po prostu spróbować - powiedziała w rozmowie z Gazeta.pl.

Agnieszka Barjasz - nowy Wielki Brat

Agnieszka Barjasz od niedawna jest głosem Wielkiego Brata. We wcześniejszym edycjach programu należał on do Jarosława Ostaszkiewicza. Niestety, nie wszystkim pomysł z zamianą przypadł do gustu. Widzowie są podzieleni, a na oficjalnym profilu "Big Brothera" nie brakuje krytycznych komentarzy na temat debiutu Barjasz.

d1l71rv

"Wielki Brat z żeńskim głosem, żenada", "Zabili ten program zaraz na starcie. Głos jest beznadziejny!", "Najgorsze zaskoczenie, które zniszczyło ten program na samym początku", "Jak damski głos może być Wielkim Bratem? Brak logiki" - czytamy na instagramowym profilu show.

Agnieszka Barjasz - kim jest?

Agnieszka Barjasz ukończyła studia na kierunku zarządzanie i marketing. Swoją przygodę z zawodem lektora zaczęła od występów w roli narratora w serialu "Młodzi lekarze". Obecnie, oprócz pracy w studiu "Big Brothera", prowadzi z mamą firmę zajmującą się rękodziełem artystycznym. Prywatnie jest mamą dwóch córek - Zofii i Heleny.

d1l71rv

ZOBACZ WIDEO: Bartek Jędrzejak o "Big Brotherze": Nie da się robić dziubka do selfie przez 90 dni

d1l71rv

Podziel się opinią

Share
d1l71rv
d1l71rv