Trwa ładowanie...
d3alxbh

Agnieszka Czubówna-Barjasz nowym Wielkim Bratem. Kim jest córka znanej lektorki?

Wielki Brat wrócił na ekrany telewizorów, jednak trochę w zmienionej formie. Za tajemniczym głosem stoi tym razem kobieta - Agnieszka Czubówna-Barjasz. Kim jest córka popularnej lektorki?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Czubówna-Barjasz nowym Wielkim Bratem. Kim jest córka znanej lektorki?
Agnieszka Czubówna-Barjasz nowym Wielkim Bratem. Kim jest córka znanej lektorki? (East News)
d3alxbh

Agnieszka Czubówna-Barjasz – kim jest córka znanej lektorki?

Nowym tajemniczym głosem Wielkiego Brata została córka Krystyny Czubówny – Agnieszka Czubówna-Barjasz. Trzy lata temu poszła w ślady swojej mamy i rozpoczęła karierę lektora.

- Nigdy w życiu nie wiązałam swojej przyszłości z zawodem wykonywanym przez moją mamę. Później postanowiłam się nie bronić dłużej i po prostu spróbować – powiedziała w rozmowie z Gazeta.pl.

d3alxbh

Agnieszka Czubówna-Barjasz występowała z w roli narratora w serialu ”Młodzi lekarze”. Prywatnie jest mamą dwóch córek – Zosi i Heleny.

Nowy Wielki Brat

Każdy z widzów kojarzył charakterystyczny, niski głosem Wielkiego Brata. Należał on do Jarosława Ostaszkiewicza. Tym razem zdecydowano się na kobietę.
Przez długi czas nie było wiadomo, kto wcieli się w Wielkiego Brata. Przekonaliśmy się o tym jednak już w pierwszym odcinku. Z faktu, że Wielki Brat jest kobietą, ucieszyła się prowadząca programu Agnieszka Woźniak-Starak.

- Świetnie! Kobieta jest Wielkim Bratem. To znak, że czasy się zmieniają. Girl power!” – powiedziała ucieszona gospodyni programu.

Zapytała również, czy ma się zawracać„Wielka Siostro”.

- Mam kobiecy głos, ale jestem Wielkim Bratem – odpowiedział tajemniczy głos.

d3alxbh

Podziel się opinią

Share
d3alxbh
d3alxbh