"Big Brother 2": Martyna, Wiktoria i Seweryn. Kim są uczestnicy show?

"Big Brother 2": Martyna, Wiktoria i Seweryn. Kim są uczestnicy show?
Źródło zdjęć: © Instagram.com

13.09.2019 18:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rusza nowa edycja reality show "Big Brother". O miejsce w domu Wielkiego Brata walczy 3 kandydatów: Martyna, Wiktoria i Seweryn. Sprawdzamy, kim są i co robią w życiu.

Na instagramowym profilu "Big Brothera" pojawiły się krótkie sylwetki kandydatów na mieszkańców domu Wielkiego Brata.

"Big Brother 2": Kim jest Martyna?

Martyna Lewandowska ma 21 lat i pochodzi z Żor w woj. śląskim. Studiuje kosmetologię. Na co dzień jest wizażystką, manikiurzystką i kosmetyczką. Ponadto występuje w kabaretach. Lubi być niezależna. Ceni sobie atrakcje pełne adrenaliny i mocnych wrażeń. O sobie mówi, że jest "dziewczyną z jajami". Dodatkowo uważa siebie za osobę przebojową. - Lubię rzeczy kontrowersyjne i nietypowe, bo sama jestem kontrowersyjną osobą. Mam wiele różnych twarzy - mówiła w programie "Dzień Dobry TVN".

"Big Brother 2": Kim jest Wiktoria?

Wiktoria Józefiok w tym roku zdała maturę. Pochodzi z Rudy Śląskiej. Dostała się na dwa kierunki studiów, ale to "Big Brother" stał się priorytetem i nie przejmuje się zdaniem rodziców w tej kwestii. W szkole była typem outsiderki, ale teraz ma to się zmienić. Chciałaby być jak najczęściej w centrum zainteresowania. - Lubię, kiedy na mnie patrzą, kiedy biją brawo - powiedziała. Dużo siły do życia daje jej muzyka.

"Big Brother 2": Kim jest Seweryn?

Seweryn Sroka jest 36-letnim fizjoterapeutą i trenerem personalnym z Gdyni. Specjalizuje się w rehabilitacji po różnych kontuzjach. Na co dzień trenuje głównie kobiety. Współpracował m.in. z reprezentacją Polski koszykarek. W programie ma zamiar przełamać stereotypy o "mięśniakach" i pokazać swój ukryty talent. Uważa siebie za osobę wrażliwą, płacze przy filmach romantycznych. - Podobno umiem śpiewać. Chcę pokazać talent, o który nikt by mnie nie posądził. Chcę przełamać stereotyp mięśniaka. Myślę, że dużo ludzi mnie zlekceważy na początku jako rywala. Idę tam po to, żeby wygrać - stwierdził.

Nowy sezon od piątku 13 września o godz. 20:00 na kanale TVN 7 oraz na stronie player.pl. Widzowie zdecydują, kto z wymienionej 3 zamieszka w Domu Wielkiego Brata.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także