Trwa ładowanie...
ycipk-1h0yyf

Magda Wójcik z "Big Brothera" opublikowała zdjęcia z wanny

Magda Wójcik, zwyciężczyni reaktywowanej edycji "Big Brothera", nie przestaje rozpieszczać swoich fanów. Zdjęcia z kąpieli w wannie obiegły sieć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Wójcik z "Big Brothera" stała się celebrytką
Magda Wójcik z "Big Brothera" stała się celebrytką (East News, Fot: eastnews)
ycipk-1h0yyf

Choć od zakończenia 1. edycji powracającego programu "Big Brother" minęły prawie 3 miesiące, to popularność Magdy Wójcik nie gaśnie. Zwyciężczyni reaktywowanego formatu ciągle przypomina mediom o sobie.

ZOBACZ WIDEO: Angelika z "Big Brothera": "Pustkę po wyjściu z domu wypełniłam sobie Igorem"

ycipk-1h0yyf

Minione wakacje były bardzo intensywne w życiu Magdy. Była na wakacjach w Chorwacji, jeździła po rozmaitych festiwalach, sporo czasu spędzała też ze swoim chłopakiem Olehem, który odpadł w półfinale "Big Brothera". Do tego oboje pojawili się niedawno w Domu Wielkiego Brata na domówce.

Przypomnijmy, że za zwycięstwo w programie celebrytka otrzymała 100 tys. złotych oraz samochód. Jednak pieniędzy nie dostała od razu. "Big Brother" skończył się w czerwcu, a nagrodę wręczono jej 3 tygodnie temu. Na razie nie wydała ani złotówki.

Póki co gwiazda hitu TVN publikuje zdjęcie z łazienki. I to jakie! Zresztą, spójrzcie sami:

- Foteczki z mojej kąpieli w gold glitterze i latających bańkach mydlanych wreszcie ujrzały światło dzienne. Wyszło tyle odjechanych fotek, że chyba nie jestem w stanie wybrać, które opublikować następne - czytamy we wpisie (zachowano oryginalną pisownię). Jak oceniacie takie zdjęcie?

ycipk-1h0yyf

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1h0yyf

ycipk-1h0yyf
ycipk-1h0yyf