Trwa ładowanie...
d2uft4r

"Big Brother": Magda Wójcik odebrała nagrodę. Wiemy, na co ją wyda

Choć od zakończenia 1. edycji powracającego programu "Big Brother" minęły prawie 3 miesiące, to dopiero teraz Magda Wójcik mogła odebrać główną nagrodę. Zdradziła, na co ją przeznaczy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Wójcik odebrała w sierpniu nagrodę za wygraną w programie "Big Brother"
Magda Wójcik odebrała w sierpniu nagrodę za wygraną w programie "Big Brother" (East News)
d2uft4r

Magda Wójcik wygrała ostatnią edycję programu "Big Brother". Za zwycięstwo otrzymała 100 tys. zł. Jednak pieniędzy nie dostała od razu. "Big Brother" skończył się w czerwcu, a nagrodę dostała 3 tygodnie temu. Na razie nie wydała ani złotówki.

ZOBACZ TEŻ: Igor z "Big Brothera" przyszedł na premierę "Fightera". "Chciałem wejść na bombę"

W wywiadzie dla magazynu "Party" Magda Wójcik zdradziła, na co wyda te pieniądze. Część przeznaczy na własny biznes, a część na cele charytatywne.

d2uft4r

- Wszystko jeszcze jest, nic nie wydane. Będzie na pewno inwestycja w jakiś butik, jakieś ubrania. No i również oddaję na rzecz kotów i piesków, tak jak mówiłam wcześniej. To wszystko przede mną, muszę to zaplanować. Dużo się dzieje, a mało czasu - mówiła.

Minione wakacje były bardzo intensywne w życiu Magdy. Była na wakacjach w Chorwacji, jeździła po rozmaitych festiwalach, sporo czasu spędzała też ze swoim chłopakiem Olehem, który odpadł w półfinale "Big Brothera". Do tego oboje pojawili się niedawno w Domu Wielkiego brata na domówce.

d2uft4r

Podziel się opinią

Share

d2uft4r

d2uft4r