Trwa ładowanie...

Iza z "Big Brothera" przeszła metamorfozę. Schudła już 12 kg

Iza Mączka, która wystąpiła w pierwszej edycji odświeżonego "Big Brothera", po programie postanowiła zmienić swój wizerunek. Zrzuciła zbędne kilogramy.

Share
Iza z "Big Brothera" przeszła metamorfozę. Schudła już 12 kg
Źródło: East News, fot: East News
d1m1vrr

Iza Mączka zyskała popularność dzięki udziałowi w nowej edycji programu "Big Brother". Reaktywacja kultowego reality-show budziła sporo emocji, a jej uczestnicy zyskali ogromną popularność i do dziś obserwuje ich mnóstwo fanów w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Łukasz z "Big Brothera" o hejcie: "Życzono mi śmierci"

Iza Mączka była najstarszą uczestniczką w show, ale nie brakowało jej otwartości i energii. Jest spełnioną mamą dwóch córek oraz syna. Zawodowo zajmuje się sprzedażą powierzchni reklamowych. Gdy wyszła z programu, postawiła na zmiany. Zaczęła od zrzucenia "zbędnych kilogramów".

d1m1vrr

Mączka zdradziła, że do zmiany zainspirował ją tydzień prasłowiański w domu Wielkiego Brata, podczas którego uczestnicy programu zostali pozbawieni wszelkich zdobyczy cywilizacji i musieli sobie radzić w prymitywnych warunkach.

W rozmowie z serwisem plotek.pl Mączka powiedziała: - Do tej pory rzeczy z programu mam poukładane na oddzielnej półce w szafie, ponieważ są na mnie za duże. Bardzo się z tego cieszę. Odcięcie nas od pokus żywieniowych zrobiło swoje. Wszyscy pamiętamy tydzień prasłowiański i dietę jednogarnkową, która na pewno przyczyniła się do tego, że spadły trzy rozmiary.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1m1vrr

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1m1vrr
d1m1vrr