Trwa ładowanie...
dyxs33a

"Dzień dobry TVN": Joanna Kurowska wraz z córką gośćmi programu. Zosia pójdzie w ślady matki?

Joanna Kurowska pojawiła się w ostatni weekend w studiu "Dzień Dobry TVN". Aktorce towarzyszyła córka Zosia Świątkiewicz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Kurowska z 18-letnią córką Zofią Świątkiewicz
Joanna Kurowska z 18-letnią córką Zofią Świątkiewicz (Forum)
dyxs33a

Joanna Kurowska wraz z córką w "Dzień dobry TVN"

Joanna Kurowska od pewnego czasu bardzo rzadko pokazuje się w mediach. Zrezygnowała z pracy w serialach czy filmach i głównie można ją podziwiać na deskach teatru. Aktorka jednak pojawiła się ostatnio w studiu "Dzień Dobry TVN", gdzie towarzyszyła jej córka, Zosia Świątkiewicz.

W "Dzień dobry TVN" poruszony został temat więzi pomiędzy matką a córką. Zosia stwierdziła, że jej relacje z mamą są bardziej na stopie przyjacielskiej niż rodzicielskiej.

dyxs33a

- Mam najbardziej wyluzowaną mamę na świecie, która jest bardziej moją przyjaciółką niż mamą - powiedziała Zosia.

Jak się okazało, Zosia też powoli rozpoczyna własną karierę aktorską. Już niebawem ma wystąpić na dużym ekranie.

- Dostałam rolę w filmie. Mam teraz malutką próbę, by być aktorką. Uczymy się roli z mamą. Siadamy razem i rozmawiamy o jej doświadczeniach - dodała.

Joanna Kurowska. Tragedia rodzinna w życiu aktorki

Życie prywatnie Joanny Kurowskiej nie było usłane różami. Grzegorz Świątkiewicz, mąż aktorki, od wielu lat zmagał się z depresją. Pomimo nieustannego wsparcia rodzinnego, mężczyzna popełnił samobójstwo we wrześniu 2014 r.

dyxs33a

W rozmowie z "Galą" Kurowska opowiedziała, że pomimo dramatycznego wydarzenia, nigdy się nie poddała. Postanowiła nie okazywać przy córce żadnych słabości i wspierać ją ze względu na szybką utratę ojca.

Zosia jest ponoć bardzo samodzielna. Pomimo że jest dopiero w ostatniej klasie liceum, sama na siebie już zarabia. Córka aktorki prowadzi profil na Instagramie dotyczący kuchni wegańskiej. Wraz z mamą występuje w serialu "O mnie się nie martw", a niedługo zadebiutuje w filmie.

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Kurowska: "Otaczam się pięknymi przedmiotami i ludźmi, którzy mają bogate wnętrze"

dyxs33a

Podziel się opinią

Share

dyxs33a

dyxs33a