Bestsellery Empiku 2021. Prokop zadrwił z kolegi z TVN. Cięty język jak zwykle nie zawiódł

Marcin Prokop znany jest ze swojego poczucia humoru
Marcin Prokop znany jest ze swojego poczucia humoru
AKPA

16.02.2022 17:24, aktual.: 16.02.2022 17:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gala Bestsellerów Empiku za rok 2021 była transmitowana na żywo przez TVN. W roli prowadzącego jak zwykle świetnie sprawdził się Marcin Prokop, który nigdy nie przepuści żadnej okazji do dowcipów i połajanek. Komu dostało się tym razem?

Prokop nie od dziś uznany jest za jednego z najlepszych prowadzących wydarzeń na żywo. Scena to jego żywioł, gdzie wręcz iskrzy humorem. A ten Marcin Prokop ma dość specyficzny i rzadko cofa się przed okazją, by komuś dopiec.

Jak już pisaliśmy, na scenie padło kilka żartów i kpin, w tym także z dość łatwych celów, jak np. wypowiedź ministra Czarnka.

Gdy swoją nagrodę w kategorii "Książka" odebrała Joanna Mokosa-Rykalska za "Matka siedzi z tyłu. Opowieści z d**y wzięte", Prokop wypalił:

- Skoro o debiucie "Matka siedzi z tyłu...". W drugiej części dowiemy się, kto siedzi z przodu, kto siedzi za kierownicą. Nie zdradzę państwu, że jest to Piotr Kraśko, bo to się państwo dopiero zorientują, jak przeczytacie.

Był to oczywisty przytyk do Piotra Kraśki. Dziennikarz TVN przez sześć lat prowadził auta, mimo braku uprawnień, dopiero niedawno ten fakt wyszedł na jaw.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także