Trwa ładowanie...

Benefis Włodzimierza Szaranowicza. Kiedy obejrzymy go w telewizji?

Włodzimierza Szaranowicza znają wszyscy kibice i nie tylko oni. Po 40 latach pracy komentator sportowy pożegnał się z widzami. Musiał jednak odejść w wielkim stylu! W poniedziałek wielkanocny zobaczymy "Halo Włodku!" - benefis Włodzimierza Szaranowicza.

Share
Benefis Włodzimierza Szaranowicza. Kiedy obejrzymy go w telewizji?
Źródło: WP.PL, fot: Łukasz Trzeszczkowski
d2cf75m

Włodzimierz Szaranowicz rozpoczął karierę komentatora sportowego w 1977 roku. Relacjonował dla nas najważniejsze wydarzenia, w tym igrzyska olimpijskie oraz skoki narciarskie, kiedy na stoczni królował Adam Małysz. Po 40 latach Włodzimierz Szaranowicz postanowił zakończyć działalność zawodową, co uzasadnił pogarszającym się stanem zdrowia.

Komentator nie mógł jednak odejść po cichu. Impreza pożegnalna Włodzimierza Szaranowicza odbyła się 29 marca 2019 roku w Warszawie w budynku należącym do Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Wielkie pożegnanie poprowadzili Przemysław Babiarz i Maciej Kurzajewski. Wśród zaproszonych gości byli nie tylko członkowie rodziny Szaranowicza, ale również Dariusz Szpakowski, Władysław Kozakiewicz czy Tomasz Majewski. Niebawem nagranie zobaczymy w telewizji.

Kiedy i gdzie będzie można obejrzeć benefis Włodzimierza Szaranowicza? "Halo Włodku!" zobaczymy w poniedziałek wielkanocny (22 kwietnia 2019 roku) w TVP 1. Rozpocznie się o 17:30.

d2cf75m

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cf75m
d2cf75m