Trwa ładowanie...
dr2sqwa

Benefis Włodzimierza Szaranowicza. Kiedy obejrzymy go w telewizji?

Włodzimierza Szaranowicza znają wszyscy kibice i nie tylko oni. Po 40 latach pracy komentator sportowy pożegnał się z widzami. Musiał jednak odejść w wielkim stylu! W poniedziałek wielkanocny zobaczymy "Halo Włodku!" - benefis Włodzimierza Szaranowicza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Włodzimierz Szaranowicz ma jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów w Polsce
Włodzimierz Szaranowicz ma jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów w Polsce (WP.PL, Fot: Łukasz Trzeszczkowski)
dr2sqwa

Włodzimierz Szaranowicz rozpoczął karierę komentatora sportowego w 1977 roku. Relacjonował dla nas najważniejsze wydarzenia, w tym igrzyska olimpijskie oraz skoki narciarskie, kiedy na stoczni królował Adam Małysz. Po 40 latach Włodzimierz Szaranowicz postanowił zakończyć działalność zawodową, co uzasadnił pogarszającym się stanem zdrowia.

Komentator nie mógł jednak odejść po cichu. Impreza pożegnalna Włodzimierza Szaranowicza odbyła się 29 marca 2019 roku w Warszawie w budynku należącym do Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Wielkie pożegnanie poprowadzili Przemysław Babiarz i Maciej Kurzajewski. Wśród zaproszonych gości byli nie tylko członkowie rodziny Szaranowicza, ale również Dariusz Szpakowski, Władysław Kozakiewicz czy Tomasz Majewski. Niebawem nagranie zobaczymy w telewizji.

Kiedy i gdzie będzie można obejrzeć benefis Włodzimierza Szaranowicza? "Halo Włodku!" zobaczymy w poniedziałek wielkanocny (22 kwietnia 2019 roku) w TVP 1. Rozpocznie się o 17:30.

dr2sqwa

Podziel się opinią

Share

dr2sqwa

dr2sqwa