Trwa ładowanie...

Beata Tadla z nową audycją w Radiu Zet. Nie tęskni za telewizją

Beata Tadla zostaje w Radiu Zet na dłużej. Włodarze stacji powierzyli jej właśnie kolejny program. Tym razem dziennikarka będzie wraz ze słuchaczami dyskutować na temat relacji międzyludzkich.

Beata Tadla z nową audycją w Radiu Zet. Nie tęskni za telewizjąŹródło: ONS.pl
d1s7loj
d1s7loj

Beata Tadla rozpoczęła współpracę z Radiem Zet 12 stycznia br. Od tamtej pory jest gospodynią audycji "StereoTYP" oraz "To właśnie weekend", w której prowadzi rozmowy na temat bieżących tematów i najważniejszych wydarzeń.

- Współpraca z Radiem ZET to zapowiedź przygody, tym bardziej fascynującej, że radio to moja pierwsza zawodowa miłość, która nie wygasła. Radio to prywatny, wręcz intymny kontakt ze słuchaczem, cieszę się, że będę mogła nawiązywać taką relację właśnie w Zetce. Chciałabym dzielić się z ludźmi dobrą energią - moją i moich gości, namawiać do lepszej jakości życia, do lepszego kontaktu z otoczeniem, bez złych emocji - mówiła na początku roku na łamach serwisu wirtualnemedia.pl.

ZOBACZ WIDEO: Beata Tadla o pracy w Radio Zet: "Nie chwytałam się czegokolwiek"

Dziennikarka na tyle sprawdziła się przed mikrofonem, a słuchacze zapałali do niej sympatią, że włodarze stacji powierzyli jej kolejny program. Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl, miejsce "StereoTYPU" zajmie nowość - "Zet jak związki". Tadla będzie wraz ze słuchaczami dyskutować na temat relacji międzyludzkich.

d1s7loj

Przypomnijmy, że zanim Beata Tadla trafiła do Radia Zet, przez ponad dwa lata była gospodynią programu informacyjnego "24 godziny", który w listopadzie zniknął z anteny Nowa TV. W mediach Tadla pracuje od 1991 r. Zaczynała w Radiu Legnica, potem była związana m.in. z Radiem Eska.

Przez 7 lat pracowała w grupie TVN, gdzie prowadziła pasma informacyjne w TVN24 i "Fakty". W latach 2012-2016 związana była z Telewizją Polską, gdzie prowadziła główne wydanie "Wiadomości".

d1s7loj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1s7loj