Trwa ładowanie...

Zmiany w Nova TV. "W środę doszło do spotkania zarządu. Podjęto wiążące decyzje"

Władze stacji Nova TV podjęły decyzję o tym, że z anteny zniknie program "24 godziny". "Program informacyjny generuje zbyt duże koszty" - zdradza WP Teleshow informator.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Zmiany w Nova TV. "W środę doszło do spotkania zarządu. Podjęto wiążące decyzje"Źródło: East News, fot: East News
d328rb5
d328rb5

Grupa ZPR Media, do której należy telewizja Nova na dobre zrezygnuje z programów informacyjnych i publicystycznych. Jak udało nam się dowiedzieć, w środę odbyło się spotkanie zarządu, na którym podjęto wiążące decyzje.

- Pracownikom nie powiedziano nic jeszcze wprost. Wiemy tylko tyle, że wczoraj doszło do spotkania szefów. Od tego momentu tylko domyślamy się, kto zostanie zwolniony i na jakie formaty postawi zarząd - zdradza WP Teleshow źródło.

Obecnie głównymi programami stacji są "24 godziny" (emitowany codziennie od 18:30) i cykl wywiadów "Tu i teraz". Potem widzowie mogli obejrzeć prognozę pogody. Przy pierwszym z formatów pracuje ok. 100 osób w całej Polsce. Redaktorem naczelnym jest Tomasz Sygut, a gospodarzami: Beata Tadla, Jarosław Kulczycki, Joanna Dunikowska, Marek Czyż, Agnieszka Kopacz i Magdalena Gwóźdź-Pallokat.

Poza tym program jest emitowany na żywo na Facebooku, a później można je obejrzeć także na YouTubie. Podobno teraz stacja chce zmienić trochę tematykę.

d328rb5

- Z tego, co słyszałem władze chcą postawić na rozrywkę. Niewykluczone, że może tam znajdzie się też miejsce dla Beaty Tadli - dodaje informator.

Oglądaliście programy w Nova TV?

ZOBACZ TAKŻE: Historie zawodowe Beaty Tadli zapierają dech w piersiach

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d328rb5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d328rb5