Trwa ładowanie...

Banalne pytanie w "1 z 10" i wpadka uczestnika. "Orła cień" śpiewała Ewa Bem?

Uczestnicy, którzy walczą o wygraną w teleturniejach, potrafią zadziwić. Nie zawsze jednak wszechstronną wiedzą. Gdy do głosu dochodzi stres i presja czasu, zawodnicy udzielają zabawnych odpowiedzi na, wydawać by się mogło, banale pytania. Przykład? Ostatni odcinek "1 z 10".

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Banalne pytanie w "1 z 10" i wpadka uczestnika. "Orła cień" śpiewała Ewa Bem?
Źródło: Youtube.com
d3wikrn

W jednym z ostatnich odcinków programu "1 z 10" mężczyzna miał odpowiedzieć na dość łatwe pytanie. W studiu rozbrzmiał refren piosenki "Orła cień", a zadanie uczestnika polegało na wskazaniu autorki hitu. Okazało się jednak, że nie jest to takie banalne, jak by się wydawało. Choć większość widzów przed telewizorami bez zastanowienia odpowiedziało w myślach: "Kasia Stankiewicz", zawodnik miał twardy orzech do zgryzienia. Gdy w końcu udzielił odpowiedzi, wielu nie wierzyło w to, co słyszy.

- Jak nazywa się wokalistka, która z grupą Varius Manx nagrała tę piosenkę? - zapytał Tadeusz Sznuk.
- Ewa Bem? - spytał nieśmiało zawodnik.
- Kasia Stankiewicz - poprawił go prowadzący.

d3wikrn

Do wpadki uczestnika odniosła się nawet sama piosenkarka, pisząc na swoim profilu na Facebooku: "Od dziś mówcie mi Ewa!".

Krótkie wideo z fragmentem odcinka zdobywa w mediach społecznościowych coraz większą popularność. Internauci nie zostawili na graczu suchej nitki i wytykają mu, że nie znał hitu, który niegdyś nuciła cała Polska.

- Padłem i leżę. Mamuniu, jak można nie znać piosenki "Orła cień" i Kasi Stankiewicz. No dobra, zgodzę się z tym, że ktoś może nie znać większości utworów Varius Manx, ale orzeł to klasyk, to perełka lat 90. Tym bardziej, że to był (i jest nadal) wielki hit i nuciła go cala Polska.

d3wikrn

- Haha, umarłem... Ewa Bem. Hahaha co stres robi z ludźmi.

- Nie widziałam, czy się śmiać, czy płakać. Ostatecznie płakałam ze śmiechu.

- Kasiu, czekamy na "Podaruj mi trochę słońca" - czytamy w komentarzach pod wideo opublikowanym przez Stankiewicz. Oglądaliście ten odcinek?

Zobacz też: Dorota Gardias: "Miałam kilka wpadek telewizyjnych"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3wikrn

Podziel się opinią

Share
d3wikrn
d3wikrn