Trwa ładowanie...

Pomyłka w "Jeden z dziesięciu". Uczestnik udzielił poprawnej odpowiedzi, ale mu jej nie uznano

Program cieszy się dużą popularnością i szacunkiem - aby w nim wystąpić, trzeba mieć dużą wiedzę. Jednak i w nim dochodzi do wpadek. Pytania, które pojawiają się w show bywają "przeterminowane". A może raczej nie tyle pytania, co odpowiedzi czasem są nieaktualne. Właśnie taki błąd pojawił się w jednym z ostatnich odcinków programu.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Pomyłka w "Jeden z dziesięciu". Uczestnik udzielił poprawnej odpowiedzi, ale mu jej nie uznanoŹródło: Youtube.com
d48zeit
d48zeit

Na facebookowym profilu pojawiła się krótka informacja na ten temat: "Szanowni Państwo, odnośnie opisywanej przez Państwa sytuacji w 16 odcinku, informujemy, że już znaleźliśmy przyczynę pomyłki i wyjaśnienie zamieścimy w jednym z najbliższych odcinków".

O jaką sytuację chodzi?

W finale, gdy uczestnikom pozostały pojedyncze szanse, padło pytanie: Ile razy Igrzyska Olimpijskie odbyły się w Ameryce Południowej? Zawodnik odpowiedział, że jeden raz. Według organizatorów show odpowiedź nie była jednak prawidłowa. Dobra brzmiała: ani razu. Jednak to nie finalista popełnił błąd.

d48zeit

W 2016 roku Igrzyska zorganizowano w Rio de Janeiro w Brazylii, czyli w Ameryce Południowej. Najwyraźniej ktoś nie zaktualizował poprawnej odpowiedzi. Niestety, wygląda na to, że nikt obecny w studiu nie zaprotestował, grający stracił ostatnią szansę i ostatecznie wygrana przypadła konkurentowi.

Pomyłkę skomentowało wielu wiernych widzów show, którzy czekają na reakcję organizatorów programu "Jeden z dziesięciu". Oglądaliście odcinek z wpadką?

#dziejesiewkulturze: zabawna wpadka w amerykańskim serialu. Tylko Polacy ją zauważą

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d48zeit
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48zeit