Trwa ładowanie...

Audiobooki dla Gienka Loski. Ruszyła zbiórka płyt

Gienek Loska wciąż walczy o powrót do zdrowia. Fani mogą go w tej walce wesprzeć niewielkim gestem. Mogą podarować mu audiobooki.

Audiobooki dla Gienka Loski. Ruszyła zbiórka płytŹródło: East News, fot: East News
dszqys8
dszqys8

Proces rekonwalescencji jest jednak długotrwały. - Generalnie stan jest stabilny. Zmian nie ma, ani na lepsze, ani na gorsze. Nie ma też nadal wskazań lekarskich na zmianę jego lokalizacji. Tam ma rodzinę, bliskich, dobrą opiekę - powiedział nam prezes Polskiej Fundacji Muzycznej, Tomasz Kopeć.

Muzyk może także liczyć na przyjaciół i życzliwych mu ludzi. Nieoceniona jest także pomoc wszystkich, dzięki którym fundacja może zapewnić Losce wszystko, czego mu trzeba do kontynuowania leczenia i rehabilitacji.

Polska Fundacja Muzyczna wyszła właśnie z kolejną inicjatywą. Jak się dowiadujemy, dzięki pomocy przyjaciół Gienka Loski udało się wdrożyć mu swojego rodzaju "muzykoterapię". Okazuje się, że obcowanie z muzyką pozytywnie na niego wpływa.

- Reakcja Gienka była nadspodziewanie dobra, więc teraz Jego Mama kontynuuje sesje 3 razy dziennie. Dzięki temu Gienek ma stały kontakt z dobrą - polską, amerykańską i afrykańską muzyką (no i z własną oczywiście:), z muzyką którą tak kocha – czytamy w komunikacie fundacji.

dszqys8

Równie pozytywny wpływ najwyraźniej ma także słuchanie powieści. Dlatego też PFM organizuje zbiórkę audiobooków. Z prośbą o przekazanie płyt zwróciła się do fanów muzyka. To drobny gest, a może znacząco poprawić samopoczucie.

- Jeśli ktoś może przekazać audiobooki na płytach CD lub mp3 dla Gienki, bardzo prosimy o takie darowizny – wszystkie zawieziemy mu na Białoruś – piszą przedstawiciele fundacji. Płyty można wysyłać na poniższy adres:

Polska Fundacja Muzyczna
Ul. Jordanowska 12

04-204 Warszawa

Więcej informacji znajdziecie w poniższym poście.

dszqys8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dszqys8