Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszła sporą metamorfozę. Teraz jej nie poznacie

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszła metamorfozę
Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszła metamorfozę
Źródło zdjęć: © YouTube

24.03.2021 10:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszła sporą metamorfozę. Już nie wygląda tak, jak zapamiętaliśmy ją w programie. Uczestniczka show pokazała efekty wyjątkowej sesji zdjęciowej, która zaparła fanom dech w piersiach.

Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyjątkowo optymistycznie podeszła do eksperymentu. Wierzyła, że znajdzie w programie swoją drugą połówkę i będzie wieść szczęśliwe życie jak choćby Anita i Adrian z 3. edycji. Nic z tego. Pierwsze schody pojawiły się już podczas wesela i podróży poślubnej. Między nią a jej małżonkiem Adamem nie było żadnej chemii, a po tygodniu zabrakło już nawet chęci do podtrzymania znajomości.Po spotkaniu z psychologiem uczestnicy dali sobie jeszcze jedną szansę. Joanna otworzyła się przed mężem i wyznała, że jej rodzice są przeciwko jej udziałowi w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Byli zdania, że nie można wiązać się z kimś, kogo w ogóle się nie zna. Wiadomo też, że Joasia przed programem była w toksycznym związku, a partner nie dbał o jej uczucia. Rodzice mieli córce za złe, że tak długo związana była z kimś, kto jej nie szanował. Mimo tej szczerej rozmowy Adam odpuścił walkę o to małżeństwo. Nie docenił zaangażowania Asi i para podjęła decyzję o rozwodzie.

Na szczęście po rozstaniu Joanna znalazła swoją drugą połówkę, z którą do dziś jest bardzo szczęśliwa. To, jak rozkwitła przy nowym partnerze, można choćby zobaczyć na jej instagramowym profilu.

"Dzień kobiet już dawno za nami. Ja miałam przyjemność stanąć przed obiektywem profesjonalnych kobiet. Efektem ich pracy są tajemnicze, zmysłowe, odważne dla mnie zdjęcia. Solidaryzuję się z dziewczynami, kobietami, które dotykają słowa hejtu. Z mojego punktu widzenia warto wręcz trzeba zaakceptować samą siebie, a żaden hejt nas nie dotknie" - napisała Asia, dołączając do postu cztery zdjęcia, które oczarowały internautów.

"Brawo!! Piękne zdjęcia", "Niesamowita Lejdi Joanna, przepiękna jak zawsze", "Cudowne zdjęcia, moje ulubione nr 3", "Pięknie. Wspaniała sesja. I super tatuaż " - czytamy.

Co ciekawe, wpis Asi skomentowała również mama Łukasza z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia": "Piękne zdjęcia... piękny tekst... też przygotowuję się do podobnej sesji.. chcę pokazać swoje tatoo na całym ciele". Czy wy też czekacie na efekty?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (28)
Zobacz także