Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest ciężko chora. "Nasze życie stanęło w miejscu"

Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło zdjęć: © fot. Instagram

06.02.2023 15:51, aktual.: 06.02.2023 16:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Asia Lazar, znana widzom "Ślubu od pierwszego wejrzenia", opublikowała niepokojący wpis. Zwierzyła się, że usłyszała druzgocącą diagnozę. Słowa pocieszenia wysłał nawet psycholog z programu.

Asia to uczestniczka czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Program przyniósł jej kompromitację, zawód i smutek związany z doborem partnera, ale także popularność w sieci. Dziś ma ponad 120 tys. followersów. To właśnie z nimi podzieliła się niepokojącą wiadomością. Chodzi o jej zdrowie.

"Tęsknota, stres, brak powietrza… Wszystko idealnie zaplanowane na pierwsze półrocze: powrót do pracy, wyjazdy, spotkania towarzyskie, a jedna wizyta u specjalisty burzy harmonię życia. Nasze życie po usłyszeniu mojej diagnozy stanęło w miejscu. Może los chciał, abym się na jakiś czas zatrzymała?" - zapytała retorycznie przy zdjęciu zrobionym w szpitalu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zwierzyła się dalej ze swoich lęków: "Załamanie, płacz i nieprzespane noce nie pomagają mi dojść do pełni sił, ale nie poddaje się. Najgorsze są noce, kiedy zapada cisza, a w głowie miliony myśli. Zastanawiam się, czy choroba to kara?".

Ze słowami wsparcia od racji do sekcji komentarzy ruszyły jej fanki. Piszą Asi, żeby była silna i wierzyła, że wszystko dobrze się skończy. Post skomentował nawet Piotr Mosak, psycholog ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia": "To nie kara, tylko tak po prostu się stało. Nie ma co rozkminiać, tylko brać się do roboty. A kiedy będzie brak sił, mieć kogoś, kto będzie obok, na kogo zawsze możesz liczyć, aby po chwili słabości znów stawić czoła".

Niektóre fanki domagały się, by pisząc o strasznej diagnozie, Asia doprecyzowała, o jaką chorobę chodzi. Inne strofują je, przypominając, że kobieta nie jest nikomu winna wyjaśnień.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także