Asia z "Sanatorium miłości" przeszła przez piekło. "W sumie już powinna nie żyć"

W najnowszym odcinku "Sanatorium miłości" nie brakowało zabawnych sytuacji i radosnych wyznań, ale i dramatycznych opowieści z przeszłości. Szczególnie przykra była historia Asi, która ma za sobą wiele trudnych przeżyć - łącznie z próbą odebrania sobie życia.

Joanna Dyrkacz to jedna z uczestniczek "Sanatorium miłości"
Joanna Dyrkacz to jedna z uczestniczek "Sanatorium miłości"
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

13.02.2023 | aktual.: 13.02.2023 07:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Asia w rozmowie z Martą Manowską opowiadała, że okres jej wczesnego dzieciństwa był bardzo dramatyczny. - Mój ojciec awanturował się, bił mamę, byłam tego świadkiem - wyznała kuracjuszka, która wyjechała z Polski, gdy miała 24 lata.

- Początki były trudne, znałam tylko mojego chłopaka. Wzięliśmy ślub z konieczności, ale wiedziałam, że nie będę chciała z nim spędzić życia. Kiedy się rozwiedliśmy, nie wiedziałam, co ze sobą zrobić - mówiła przed kamerami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Później na jej drodze pojawił się "wartościowy mężczyzna", z którym przeżyła trzy lata. - Niestety okazało się, że miał dużo nałogów: alkohol, kokaina, różne rzeczy. Dzięki niemu weszłam na ścieżkę rozwoju. Zauważyłam, że to ja mam problem ze złością, krzyczę, uderzyłam go nawet - wyznała Asia, która sama też wpadła w nałóg.

- Był taki miesiąc, kiedy bardzo dużo piłam. Byłam wtedy sama i próbowałam odebrać sobie życie. W sumie już nie powinnam żyć. Miałam transfuzję krwi, chodziłam przez 6 miesięcy na terapię - mówiła seniorka, która zaczęła wtedy uciekać w "kierunku duchowym".

Jeździła do Indii, medytowała, skończyła kurs, żeby pomagać ludziom uzależnionym. Założyła nawet fundację. Dziś marzy o tym, by jej dzieci żyły w Polsce, bo sama wróciła do Warszawy dwa lata temu. Chce też nadal pomagać ludziom na szeroką skalę, w czym ma jej pomóc "tajemnicza inwestycja".

GDZIE SZUKAĆ POMOCY?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 116 123 lub 22 484 88 01. Listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz też TUTAJ.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o masakrowaniu "Znachora", najgorszych filmach na walentynki i polskich erotykach, które podbijają świat (a nie powinny) . Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Komentarze (6)