Trwa ładowanie...

Antonella Barba trafi do więzienia? Gwiazda "Idola" ponownie oskarżona o przemyt narkotyków

Antonella Barba po raz kolejny została oskarżona o przemyt narkotyków. Gwiazda twierdzi, że udział w amerykańskim "Idolu" doprowadził ją do ruiny.

Share
Antonella Barba trafi do więzienia? Gwiazda "Idola" ponownie oskarżona o przemyt narkotyków
Źródło: Getty Images
d1vh3n3

Antonella Barba zdobyła popularność, będąc uczestniczką amerykańskich edycji takich programów jak "Idol" czy "Fear Factor". Gwiazda twierdzi jednak, że udział w pierwszym z nich sprowadził ją na ścieżkę autodestrukcji.

32-letnia wokalistka wcześniej prowadziła wzorowy tryb życia. W wieku 4 lat uczyła się już grać na wiolonczeli, w liceum mogła pochwalić się dobrymi ocenami, a następnie rozpoczęła studia na wydziale architektury. Niestety w pewnym momencie swojego życia gwiazda zbłądziła.

Antonella Barba po raz kolejny została oskarżona o przemyt narkotyków. W październiku 2018 r. znaleziono w wypożyczonym przez nią samochodzie prawie 2 funty fentanylu, który ma działanie uzależniające. Z tego powodu obrót nim podlega takim samym przepisom jak innych narkotycznych leków przeciwbólowych. Z ustaleń biegłych wynika, że ilość narkotyków znajdująca się w pojeździe wokalistki byłaby w stanie spowodować śmierć 415 tys. ludzi.

d1vh3n3

W listopadzie 2019 r. Barbę czeka rozprawa sądowa za zeszłoroczne przestępstwo. Mogą jej grozić nawet trzy lata więzienia. Według dokumentów sądowych gwiazda uważa, że jej udział w przemycie był znikomy i stała się ofiarą spisku. Dodatkowo prawnicy piosenkarki podkreślają, że to udział w amerykańskiej wersji "Idola" sprowadził ją na złą drogę. Jej eliminacja z programu w 2007 r. miała doprowadzić do zaburzenia zdrowia psychicznego.

ZOBACZ TAKŻE: "Nie oceniajmy. Zostawmy to dla siebie". Ewa Minge o promowaniu ciałopozytywności

d1vh3n3

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vh3n3
d1vh3n3