Trwa ładowanie...
d2myzby

Gwiazda amerykańskiego "Idola" trafiła za kratki. Jest podejrzana o handel heroiną

Udział w "Idolu" nie zakończył się dla 19-latki wygraną, ale Barba dalej robiła swoje. Wygląda na to, że trudno jej było wyżyć z samej muzyki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Antonella Barba występowała w "Idolu" w 2007 r.
Antonella Barba występowała w "Idolu" w 2007 r. (Instagram.com)
d2myzby

Antonella Barba, dziś 31-letnia piosenkarka, pianistka i skrzypaczka, została aresztowana w piątek w Virginii. Jak podaje TMZ, kobiecie postawiono zarzut handlu heroiną w ilości 100 g lub więcej. Barba trafiła do aresztu bez możliwości wyjścia za kaucją. Rozprawa w sądzie jest zaplanowana na przyszły tydzień.

Policja nie podała innych informacji na ten temat, rzecznik piosenkarki również nie przedstawił szczegółowego oświadczenia w tej zagadkowej sprawie.

Śledząc przebieg kariery Barby trudno uwierzyć, że była uczestniczka "Idola" wzięła się za handel heroiną. Po programie z 2007 r. nie zrobiła wielkiej kariery, ale cały czas koncertowała, wydała singiel, była zapraszana na mecze baseballowe, gdzie śpiewała hymn przed rozpoczęciem rozgrywki. Wzięła udział w programie telewizyjnym "Fear Factor" i pojawiła w dokumencie "Jerseyboy Hero". Kilka miesięcy temu zaproszono ją do zaśpiewania w popularnym talk-show Jimmy'ego Kimmela.

W przeszłości miała już problemy z prawem, ale nie tak poważne, jak zarzut handlowania twardymi narkotykami. W wieku 25 lat została zatrzymana przez nowojorską policję za kradzież w sklepie.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2myzby

Podziel się opinią

Share
d2myzby
d2myzby