Trwa ładowanie...

Anna Gacek zastąpiła Wojciecha Manna w Trójce. Słuchacze: Pierwsza myśl, to pan Wojtek poddał się dobrej zmianie

Wojciech Mann nie pojawił się w piątkowy poranek na antenie Trójki. Wystraszeni słuchacze byli przekonani, że to efekt tzw. dobrej zmiany. Prawda okazała się jednak zupełnie inna.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Anna Gacek zastąpiła Wojciecha Manna w Trójce. Słuchacze: Pierwsza myśl, to pan Wojtek poddał się dobrej zmianieŹródło: Facebook.com
d1r4y1i
d1r4y1i

Na słuchaczy i wielbicieli porannej audycji Wojciecha Manna w Trójce padł blady strach. Ku ich zaskoczeniu, na antenie pojawiła się Anna Gacek, która zastąpiła dziennikarza. Co się stało?

- Z moich prywatnych względów nie mogę poprowadzić porannego wydania "Zapraszamy do Trójki". Poprosiłem Anię Gacek o wypełnienie tej bolesnej luki, a zrobi to, bo już kiedyś zrobiła, na pewno świetnie. (...) Jak się wszystko dobrze ułoży, to spotkamy się w niedzielę - wyjaśnił Mann, dodając, że to jedynie "jednorazowa zamiana".

Tłumaczenia dziennikarza uspokoiły fanów, którzy początkowo obawiali się, że zniknięcie Manna spowodowane jest kolejnymi zmianami kadrowymi w Trójce.

d1r4y1i

- Co za czasy! Pierwsza myśl, to pan Wojtek poddał się dobrej zmianie. Uff na szczęście nie - napisał jeden z internautów na oficjalnym profilu radia na Facebooku.

- Ale się wystraszyłam, że to "dobra zmiana". Panie Wojciechu Mannie, niech pan wraca.

- Ale czasów dożyliśmy. Pan Wojtek tłumaczy ludziom, że go nie ma z prywatnych powodów i że jak sie dobrze ułoży, to wróci w niedzielę...

- No ulżyło mi, że jednorazowo. Już się przestraszyłam, włączając rano Trójeczkę. Pani Ania jest bardzo OK! - czytamy w komentarzach.

Zobacz też: Wojciech Mann i Krzysztof Materna przewidzieli przyszłość w swoim skeczu?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1r4y1i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1r4y1i