Trwa ładowanie...

Mocne słowa Wojciecha Manna na antenie Trójki . Czy dziennikarz pożegna się z pracą?

W programie "Zapraszamy do Trójki" Wojciech Mann oraz jego gość Piotr Bukartyk wielokrotnie nawiązywali do odejścia z rozgłośni swoich kolegów, Roberta Kantereita i Artura Andrusa. Dziennikarz i kompozytor nie przebierali w słowach. Czy usłyszymy ich jeszcze na antenie Trójki?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Mocne słowa Wojciecha Manna na antenie Trójki . Czy dziennikarz pożegna się z pracą?Źródło: newspix.pl, fot: Tedi
dklkclp
dklkclp

Jak donosi serwis wirtualnemedia.pl, podczas porannej audycji w Trójce Wojciech Mann kilkukrotnie nawiązywał do odejścia z rozgłośni Roberta Kantereita i Artura Andrusa, a jego gość Piotr Bukartyk zaśpiewał o tym piosenkę. Tekst utworu odnosił się do personalnych czystek, jakie odbywają od dłuższego czasu w mediach publicznych.

- Coraz smutniej na Myśliwieckiej, koledzy zmuszeni do odejścia z Trójki. Słuchacze piszą, żebyśmy się nie poddawali, ale nie wiem, jak to będzie - mówił podczas piątkowego poranka Wojciech Mann. Piotr Bukartyk, stały gość Wojciecha Manna, wykonał piosenkę ze słowami: - Hej hej hej, hej hej hej, co i raz jest nas tu mniej. Że nie wspomnę o Arturze, który nie wytrzymał dłużej. Jeśli wszystko jest all right, to gdzie jest Robert Kantereit? - śpiewał Bukartyk. Na temat radiowej Trójki padły natomiast słowa - Rodzaj propagandowej tubki, której wciąż spadają słupki - donoszą wirtualnemedia.pl.

dklkclp

- Poszło to w świat jako myśl krytyczna - podsumował piosenkę Wojciech Mann. -Będę musiał z tym żyć - odpowiedział Bukartyk. -I ja też. Tylko jak długo? - zapytał retorycznie dziennikarz. Na koniec audycji Mann powiedział : - Jeśli wszystko dobrze się ułoży, usłyszymy się w niedzielę.

Na facebookowym profilu radiostacji słuchacze gratulują Mannowi i Bukartykowi odwagi. Komentarze ze wsparciem pojawiają się niemal pod każdym postem.

- Prosimy o dzisiejszego Piotra Bukartyka na listę do głosowania! - napisał jeden z internautów.

dklkclp

- Jak odejdą jeszcze Baron, Niedźwiedź, Metz i Stelmach to kogo będziemy słuchać? - dodał inny ze słuchaczy.

Fani Trójki nie mogą się pogodzić z odejściem Andrusa i Kantereita. Czy po tej audycji Wojciech Mann również będzie zmuszony pożegnać się z radiową Trójką?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dklkclp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dklkclp