Trwa ładowanie...
ycipk-fxs6zp

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zakochana w swoim synku

Anita Szydłowska, którą widzowie pamiętają ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", niedawno została mamą. Synek już jest jej oczkiem w głowie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anita Szydłowska z mężem
Anita Szydłowska z mężem (East News)
ycipk-fxs6zp

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak zakochali się w sobie w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Niedawno świętowali rocznicę, teraz są już szczęśliwymi rodzicami. Na świat przyszedł ich upragniony syn. Maluch jest uroczy, a młodzi rodzice świata poza nim nie widzą. Anita na swoim instagramowym profilu pochwaliła się zdjęciami chłopca - jednym, które wygląda na zrobione tuż po porodzie, drugim, gdy synek słodko śpi. Pokazała też stópki dziecka, a na InstaStory jego urocze miny. Od porodu minęły dopiero dwie doby, a młoda mama nie szczędzi fanom ujęć chłopczyka. Pokazuje również jego twarz, czego wiele gwiazd woli unikać - fani Lewandowskich wciąż jeszcze nie mieli okazji zobaczyć buzi Klary.

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała twarz synka InstaStory
Podziel się

Anita mocno udziela się w sieci - po udziale w show nie dała o sobie zapomnieć. Razem z mężem przyjęła też w domu ekipę "Dzień Dobry TVN" i pochwaliła się pokojem syna. Wtedy była jeszcze w zaawansowanej ciąży i czekała na poród.

ycipk-fxs6zp

Szydłowska w ciąży niewiele przytyła, wyglądała pięknie. Ponieważ jest tancerką i choreografką, dużo ćwiczyła przed zajściem w ciążę, więc jej ciało było gotowe również na treningi z maluchem w brzuchu. Dzięki temu Anita nawet tuż przed porodem prezentowała się olśniewająco.

Na pewno niebawem dowiemy się, jak młoda mama czuje się po porodzie.

ycipk-fxs6zp
Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-fxs6zp

ycipk-fxs6zp
ycipk-fxs6zp