ycipk-4195y1

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" czekają na syna. Pokazali pokoik

Anita i Adrian poznali się na planie "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Chociaż wydawało się, że wiele ich dzieli, stanowią zgraną parę. Szybko okazało się, że decyzja o kontynuacji związku po zakończeniu programu była najlepszą z możliwych. Niebawem zostaną rodzicami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" (East News)
ycipk-4195y1

Anita Szydłowska to tancerka i choreografka. W "Ślubie od pierwszego wejrzenia" połączono ją z Adrianem Szymaniakiem. W marcu zakochani obchodzili pierwszą rocznicę ślubu, a już niebawem na świat przyjdzie ich syn. Uczestnicy show zyskali dzięki niemu popularność i rozpoznawalność - teraz swoje życie pokazują fanom przez wpisy na Instagramie. Ale nie tylko. Ostatnio w "Dzień Dobry TVN" opowiedzieli o przygotowaniach do porodu. Okazuje się, że pokój dla ich syna jest już gotowy. Jak go urządzili?

- Atmosfera robi się coraz bardziej gorąca. Nie możemy się już doczekać. Nie spodziewaliśmy się, że branża dziecięca jest tak szeroka. W pokoiku króluje błękit. Wszystkie dodatki zostały utrzymane w jednej tonacji kolorystycznej - biel, błękit i szarość - powiedział Adrian. Do porodu zostały już nie miesiące, a dni.

Rozenek o zachodzeniu w ciążę dzięki in vitro: "Każdy wolałby, żeby odbywało się to przy zachodzącym słońcu"

ycipk-4195y1

"Od kiedy szukamy rzeczy dla Juniora dużą uwagę rozpoczęłam zwracać na jakość wykonania, a nie tylko wygląd. Często rzeczy ze stron internetowych zupełnie inaczej prezentują się w rzeczywistości" - pisała Anita na swoim instagramowym profilu.

Co ciekawe w pokoju chłopca oprócz łóżeczka jest też kołyska i kosz do spania oraz... telewizor. Wnętrze wygląda niczym z katalogu, zostało urządzone ze smakiem. Prawda jest jednak taka, że pokoik to pomieszczenie nie dla niemowlaka, a jego rodziców. Maluch nie potrzebuje bowiem ani fikuśnej pościeli, ani trzech miejsc do spania. Szczególnie tuż po przyjściu na świat.

ycipk-4195y1

Choć dziecka jeszcze nie ma na świecie przyszli rodzice wybrali też już wózek dla syna. Sądząc po wpisie, nie było to łatwe.

Anita i Adrian wykorzystują swoje pięć minut sławy, reklamując na Instagramie produkty dla dzieci. Spodziewaliście się, że tak potoczy się ich medialna kariera?

ycipk-4195y1

Anita i Adrian nie pierwszy raz gościli w "DDTVN". W lutym podczas wywiadu w telewizji śniadaniowej ogłosili, że spodziewają się dziecka.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4195y1

ycipk-4195y1
ycipk-4195y1