Trwa ładowanie...
ycipk-3gm62j

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazali zdjęcia z dzieciństwa

Anita i Adrian są szczęśliwym małżeństwem dzięki programowi "Ślub od pierwszego wejrzenia". Ulubiona para fanów formatu TVN pokazała zdjęcia z dzieciństwa. Poznalibyście ich?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" (East News)
ycipk-3gm62j

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak są znani z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Format zakłada, że uczestnicy poznają się w dniu ślubu i od razu po weselu udają się w podróż poślubną. Ich zawarte na oczach kamer i milionów widzów małżeństwo okazało się strzałem w dziesiątkę. Bohaterowie nie zdecydowali się na rozwód i wciąż świata poza sobą nie widzą. Nie przeszkadza im nawet ogromna odległość, która dzieli ich na co dzień (Szczecin-Kraków).

Miłość, która narodziła się na planie reality show, nadal kwitnie! Uczestnicy programu obchodzili ostatnio rocznicę ślubu. Co więcej, już niedługo na świat przyjdzie synek Anity i Adriana. Rodzice rozważają teraz, jak nazwać malucha, w rozmowie z "DDTVN' zdradzili, że mają już kilka pomysłów na imię dla maleństwa. W oczekiwaniu na narodziny pierworodnego, zakochana para postanowiła przypomnieć swoje swoje fotki z dzieciństwa!

Joanna Liszowska od roku jest singielką! "Przechytrzyła wszystkich"

ycipk-3gm62j

"No i kto by powiedział wtedy, że nasze drogi tak się skrzyżują? Z okazji dnia dziecka życzę wszystkim, by dawali sobie jak najwięcej okazji żeby marzyć... Nawet te najbardziej szalone czasem się spełniają. Zwłaszcza jak się odrobinę pomoże!" - napisała Anita na Instagramie pod kolażem zdjęć.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-3gm62j

ycipk-3gm62j
ycipk-3gm62j