Trwa ładowanie...
d2335ce

Ania z "Rolnik szuka żony" znowu walczy z hejterami po rozstaniu z Jakubem

Ania z programu "Rolnik szuka żony" znowu nie ma łatwego życia. Ponownie utrudniają je hejterzy, którzy nie dają jej spokoju po rozstaniu z Jakubem. Teraz nie spodobało im się, że pojechała sobie na wakacje i znosi dobrze zakończenie związku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ania z "Rolnik szuka żony" niedawno rozstała się z Jakubem
Ania z "Rolnik szuka żony" niedawno rozstała się z Jakubem (Instagram.com)
d2335ce

Ania wzięła udział w 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" i została wybranką Jakuba. Jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Nie wszyscy fani pary potrafili się pogodzić z rozstaniem i atakowali w mediach społecznościowych uczestniczkę show TVP.

Ania wrzuciła do sieci zdjęcie, jak wybiera się z grupą znajomych na wakacje. Hejterom nie podoba się, że tak dobrze radzi sobie po rozstaniu, czemu wyraz dali w komentarzach.

ZOBACZ TEŻ: Magdalena Narożna: "Szczerze się zakochałam!"

"Taka przykrywka niedostępnej, trudnej, stłamszonej przez życie, a później nagle zmiana frontu. To już taki typ", "Widzę, że zabawiła się pani Jakubem, a i teraz świetnie się pani bawi. Szybko się pani pocieszyła", "Po 'miłości' ani śladu. Czyli to taka gra, zaistnieć w tv i na Instagramie. Czuję fałsz i obłudę" - pisali pod postem.

d2335ce

Choć pojawili się obrońcy Ani, to i ona sama zareagowała na nieprzychylne komentarze. "Mam przy sobie takich ludzi, przy których uśmiech nie znika z twarzy" - odpowiedziała.

d2335ce

Podziel się opinią

Share

d2335ce

d2335ce