Ania z "Rolnik szuka żony" znowu wraca do rozstania. Mądre słowa

Ania z "Rolnik szuka żony" znowu wraca do rozstania. Mądre słowa
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Basia Żelazko

27.01.2020 13:20, aktual.: 27.01.2020 13:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ania i Kuba z "Rolnik szuka żony" postanowili ogłosić na Facebooku i Instagramie, że ich związek się zakończył. To wywołało całą falę komentarzy i spekulacji. Ania wraca na Instagram i apeluje: "Cieszmy się tym, co mamy".

Ania już raz zabrała głos na Instagramie pisząc, że wizje rodziny według niej i według Jakuba zbytnio się od siebie różniły. Jakub na Facebooku dodał od siebie, że ich ścieżki się rozeszły. Oboje wypowiadali się o sobie w bardzo kulturalny i wyważony sposób, za co na pewno należy im się uznanie.

Jednak obserwatorzy zaczęli spekulować, oskarżać i komentować. Anię musiało to zaboleć, bo napisała do swoich obserwatorek:

"Zgłaszając się do programu, oboje chcieliśmy znaleźć bliską nam osobę. Oboje podczas nagrań byliśmy bardzo szczęśliwi i wierzcie lub nie, ale nie jest mi miło czytać złe rzeczy na temat Kuby, a jemu na mój temat. Choć wiem, że każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii, to pokażmy klasę i szacunek do innych. Między nami narodziło się uczucie, choć z mojej strony było mniej widoczne przed kamerami to było. Niestety są rzeczy, które pomimo uczucia, nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. Oboje cały czas byliśmy szczerzy, bo to nie był serial a prawdziwa historia. Uszanujcie naszą decyzję, czy każdy z Was od razu poznał tą odpowiednią osobę? Przeżyliśmy kolejną lekcję życia, która na pewno wniesie coś dobrego do naszego życia. Tak jak cieszyliście się naszym szczęściem, tak docencie proszę, że rozstajemy się w spokoju i każdy z nas przeżywa to na swój sposób. Dziękuję za wsparcie i miłe słowa, ale kłótnie słowne pod postami są naprawdę nie potrzebne. Życie toczy się dalej i cieszmy się tym, co mamy."

Wszyscy chwalą ją za te rozważne słowa. Być może one skończą tę dyskusję.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (25)
Zobacz także