Trwa ładowanie...

Ania z "Rolnik szuka żony" znowu wraca do rozstania. Mądre słowa

Ania i Kuba z "Rolnik szuka żony" postanowili ogłosić na Facebooku i Instagramie, że ich związek się zakończył. To wywołało całą falę komentarzy i spekulacji. Ania wraca na Instagram i apeluje: "Cieszmy się tym, co mamy".

Ania z "Rolnik szuka żony" znowu wraca do rozstania. Mądre słowaŹródło: Instagram.com
d3ea328
d3ea328

Ania już raz zabrała głos na Instagramie pisząc, że wizje rodziny według niej i według Jakuba zbytnio się od siebie różniły. Jakub na Facebooku dodał od siebie, że ich ścieżki się rozeszły. Oboje wypowiadali się o sobie w bardzo kulturalny i wyważony sposób, za co na pewno należy im się uznanie.

Jednak obserwatorzy zaczęli spekulować, oskarżać i komentować. Anię musiało to zaboleć, bo napisała do swoich obserwatorek:

"Zgłaszając się do programu, oboje chcieliśmy znaleźć bliską nam osobę. Oboje podczas nagrań byliśmy bardzo szczęśliwi i wierzcie lub nie, ale nie jest mi miło czytać złe rzeczy na temat Kuby, a jemu na mój temat. Choć wiem, że każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii, to pokażmy klasę i szacunek do innych. Między nami narodziło się uczucie, choć z mojej strony było mniej widoczne przed kamerami to było. Niestety są rzeczy, które pomimo uczucia, nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. Oboje cały czas byliśmy szczerzy, bo to nie był serial a prawdziwa historia. Uszanujcie naszą decyzję, czy każdy z Was od razu poznał tą odpowiednią osobę? Przeżyliśmy kolejną lekcję życia, która na pewno wniesie coś dobrego do naszego życia. Tak jak cieszyliście się naszym szczęściem, tak docencie proszę, że rozstajemy się w spokoju i każdy z nas przeżywa to na swój sposób. Dziękuję za wsparcie i miłe słowa, ale kłótnie słowne pod postami są naprawdę nie potrzebne. Życie toczy się dalej i cieszmy się tym, co mamy."

Wszyscy chwalą ją za te rozważne słowa. Być może one skończą tę dyskusję.

ZOBACZ WIDEO: Paulina z "Rolnik szuka żony" ma nowego ukochanego

d3ea328
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ea328