Trwa ładowanie...

Ania i Kuba z "Rolnik szuka żony" rozstali się. Fanki mają swoje teorie

Ania i Kuba z "Rolnika" byli jedną z najbardziej lubianych par w historii programu. Wiele widzów nie ukrywa żalu, że im nie wyszło.

Share
Ania i Kuba z "Rolnik szuka żony" rozstali się. Fanki mają swoje teorie
Źródło: Materiały prasowe
d446o08

Oboje o zakończonej relacji napisali na swoich profilach na kontach w mediach społecznościowych. Ania wyznała, że mieli inne wizji rodziny, on z kolei przyznał, że ich drogi się rozeszły. Wydźwięk obu oświadczeń był taki, że można zakładać, że pozostają w przyjaznych stosunkach, nikt nikogo nie oskarża.

Niestety inni chcą znać więcej szczegółów i snują domysły o tym, kto kogo zostawił i dlaczego.

d446o08

Pod postem Ani zaroiło się od komentarzy, Większość z nich to słowa wsparcia, życzenia powodzenia, nawet podziękowania za to, że dawna uczestniczka "Rolnik szuka żony" podzieliła się tym wydarzeniem w życiu. Niektórzy jednak próbują domyślać się, co zaszło między dawnymi kochankami.

"Według moich obserwacji Kuba był zapatrzony w Ciebie od samego początku a Ty wręcz przeciwnie. Odniosłam wrażenie, że on jest odpychający dla Ciebie fizycznie."
"a ja odnoszę wrażenie, że nie potrafiłaś pokochać Aniu..."
"Kuba jest super, ale Ty Aniu niestety podchodziłaś z dystansem. Było to widać."

Na szczęście te pozytywne komentarze stanowią jednak większość. Wszyscy życzą Ani i Kubie szczęścia w miłości i odnalezienia tych drugich połówek. Pewnie jeśli Ania kogoś pozna, nie będzie już chciała się tym dzielić na Instagramie.

d446o08

Podziel się opinią

Share
d446o08
d446o08