Ania i Kuba z "Rolnik szuka żony" rozstali się. Fanki mają swoje teorie

Ania i Kuba z "Rolnik szuka żony" rozstali się. Fanki mają swoje teorie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Basia Żelazko

26.01.2020 20:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ania i Kuba z "Rolnika" byli jedną z najbardziej lubianych par w historii programu. Wiele widzów nie ukrywa żalu, że im nie wyszło.

Oboje o zakończonej relacji napisali na swoich profilach na kontach w mediach społecznościowych. Ania wyznała, że mieli inne wizji rodziny, on z kolei przyznał, że ich drogi się rozeszły. Wydźwięk obu oświadczeń był taki, że można zakładać, że pozostają w przyjaznych stosunkach, nikt nikogo nie oskarża.

Niestety inni chcą znać więcej szczegółów i snują domysły o tym, kto kogo zostawił i dlaczego.

Pod postem Ani zaroiło się od komentarzy, Większość z nich to słowa wsparcia, życzenia powodzenia, nawet podziękowania za to, że dawna uczestniczka "Rolnik szuka żony" podzieliła się tym wydarzeniem w życiu. Niektórzy jednak próbują domyślać się, co zaszło między dawnymi kochankami.

"Według moich obserwacji Kuba był zapatrzony w Ciebie od samego początku a Ty wręcz przeciwnie. Odniosłam wrażenie, że on jest odpychający dla Ciebie fizycznie."
"a ja odnoszę wrażenie, że nie potrafiłaś pokochać Aniu..."
"Kuba jest super, ale Ty Aniu niestety podchodziłaś z dystansem. Było to widać."

Na szczęście te pozytywne komentarze stanowią jednak większość. Wszyscy życzą Ani i Kubie szczęścia w miłości i odnalezienia tych drugich połówek. Pewnie jeśli Ania kogoś pozna, nie będzie już chciała się tym dzielić na Instagramie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także