Angelika Głaczkowska wdała się w romans w "Big Brotherze". Kobieta ma medialną przeszłość

Angelika Głaczkowska wdała się w romans w "Big Brotherze". Kobieta ma medialną przeszłość
Źródło zdjęć: © East News | Beata Zawadzka

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Okazuje się, że Angelika Głaczkowska wystąpiła w show TVN-u. Poza tym zagrała w serialu Polsatu.

Angelika Głaczkowska do domu Wielkiego Brata weszła ponad dwa tygodnie temu. Uczestniczka szybko odnalazła się w gronie mieszkańców. Ekspresowo nawiązała też relację z Igorem. Ich zażyłość wyszła na jaw podczas jednej z imprezy. Na jej zakończenie Angelika i Igor położyli się wspólnie do łóżka. Kamery uchwyciły, jak się całują i pieszczą pod kołdrą. Romans tej dwójki wzbudził mnóstwo emocji, ponieważ dziewczyna od początku powtarza, że czeka na nią partner. W sieci trwają poszukiwania tajemniczego Tomka z Wilanowa.

Kim jest Angelika Głaczkowska, o której od kilku dni rozpisują się wszystkie media w Polsce?

32-latka pochodzi z Białobrzegów w województwie mazowieckim. Pracowała w bankowości, ale postanowiła spełniać swoje marzenia i aktualnie pracuje jako stewardessa.

- Angelika pochodzi ze szczęśliwej rodziny. Zawsze realizuje zamierzone cele, dlatego najbliżsi określają ją jako osobę porządną i obowiązkową. Niczego nie żałuje, a każdy dzień stara się wykorzystać mądrze i kreatywnie. Najbardziej uszczęśliwiają ją podróże, poznawanie nowych ludzi oraz sport. Lubi rywalizację. U drugiego człowieka razi ją sztuczność, którą wyczuwa od razu. Ma poczucie humoru oraz duży dystans do siebie. Marzy o własnej restauracji, w której mogłaby spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną - tak Angelikę przedstawiono, kiedy wchodziła do "Big Brothera".

Okazuje się, że Angelika Głaczkowska ma już medialną przeszłość. Po raz pierwszy dziewczyna pojawiła się w programie "Masterchef". W trzecim sezonie udział brał jej ówczesny chłopak, Damian Kuś. Jego popisowymi daniami były dania przygotowane z puszki.

Obraz
© TVN

To jednak nie wszystko. Angelika wystąpiła też jako aktorka w serialu Polsatu "Malanowski i partnerzy".

Obraz
© polsat

Angelika Głaczkowska nie jest jedyną uczestniczką, która ma za sobą medialną przeszłość. Tomek, który już odpadł z show, wystąpił w reklamie szmaponu z Anną Lewandowską. Łukasz Darłak także pojawił się w serialach paradokumentalnych TVN-u.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (137)
Zobacz także