Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętują pierwsze urodziny syna. Pokazali niepublikowane zdjęcia

Aneta i Robert zostali małżeństwem przed kamerami TVN
Aneta i Robert zostali małżeństwem przed kamerami TVN
Źródło zdjęć: © Instagram
oprac. MOS

02.02.2023 19:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Szczęśliwe małżeństwo z szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szybko zdecydowało się na powiększenie rodziny. Ich syn Mieszko właśnie skończył już rok.

Aneta i Robert Żuchowscy to jedna z nielicznych par, dla których telewizyjny eksperyment okazał się strzałem w dziesiątkę. Oddali swój los w ręce ekspertów TVN i poznali się dopiero na ślubnym kobiercu. Okazało się, że pasują do siebie idealnie, więc udało im się stworzyć udane i szczęśliwe małżeństwo.

Para niespełna rok po udziale w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" została rodzicami. Na świat przyszedł ich syn Mieszko, który właśnie skończył rok. Szczęśliwi rodzice zamieścili z tej okazji okolicznościowe wpisy na Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"W magiczną datę 02.02.2022 na świat przyszedł taki jeden mały słodziak, który sprawił, że nasze życie stało się jeszcze piękniejsze, jeszcze barwniejsze, jeszcze ciekawsze! Tego dnia spełniło się moje największe marzenie. To marzenie świętuje dziś swój pierwszy roczek!" - napisała Aneta Żuchowska, zestawiając ze sobą zdjęcia aktualne zdjęcia syna z archiwalnymi.

Robert dodał od siebie: "Dopiero co wstawiałem zdjęcie jego małych pomarszczonych stópek po porodzie, a tu mija już rok! Jak ten czas leci...". Mężczyzna pokazał też nagranie sprzed roku, kiedy bawił się stopkami malucha.

Do życzeń dla chłopca dołączyli się inni uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia". "Samych bajecznych momentów dla Mieszka" - napisała Asia Lazar z 4 edycji show. "Mieszko! Wszystkiego najlepszego dla Ciebie! Bądź zawsze szczęśliwym chłopcem, który z życia będzie czerpać wszystko co najlepsze. Niech rodzice potraktują ten miniony rok jako rozgrzewkę i dotrzymają tempa w kolejnych" - dodał Adrian z 3. sezonu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także